Logo wygadani.eu
Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą Strona Główna Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą
Najbardziej wygadani Ludzie w sieci - Forum Młodzieżowe

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Reklama:
eBiznesPLUS.pl katalog firm, ogłoszenia, opinie, produkty

frezowanie, toczenie, obróbka skrawaniem, usługi toczenia cnc, obróbka cnc, obróbka aluminium cnc

Poprzedni temat «» Następny temat
Uprawiane sporty
Autor Wiadomość
FanNBA

Wysłany: 2018-01-17, 18:43   

Lubię piłkę nożną i koszykówkę. Teraz praca na wiele nie pozwala, ale staram się grywać ze znajomymi. Wkręciłem się też w zakłady sportowe , ciekawa rozrywka jeśli się uważa.

lipstickos

Wysłany: 2018-01-20, 22:08   

maszyna12 napisał/a:
Ja uwielbiam jeździć na desce i na nartach:) Ostatnio udało się upolować kilka fajnych ciuchów na https://stlpoland.pl i już po prostu nie mogę się doczekać pełni sezonu... Chociaż już coś się dzieje, jadę przetestować śnieg w ten weekend na Czarną;) Pozdro!

Ja właśnie planuję nauczyć się w tym sezonie jeździć na desce, ale nie bardzo wiem jak się ubrać, no bo oprócz jakiejś kurtki i spodni narciarskich to co pod spodem żeby tyłek nie zamarzł? Na cebulkę po 3 warstwy ?

bolip napisał/a:
Ja dużo czasu spędzam jeżdżąc na rowerze nawet zimą. Do tego narty biegowe, bieganie, siłownia i asg. Jeżeli można to zaliczyć do sportu.

Wow, asg to się szanuję :D mój kumpel się tym mocno zajarał ostatnio, i jak oglądaliśmy razem filmiki jak to wygląda to kosmos! Ty też czołgasz się po ziemi w lesie będac pod kamuflarzem ? :D Masz swoją broń ? ;D

jerzyk

Wysłany: 2018-01-30, 13:06   

Raczej standardowo:
rower
bieganie ( ale jedynie kiedy pogoda na to pozwala, widziałem,że wiele osob biega podczas takiej pogody jak teraz chociaż mi osobiscie raczej by to przyjemności nie przynosiło)

Zastanawiałem się jednak ostatnio nad spróbowaniem czegoś innego.Mianowicie nad skokiem ze spadochronem:
http://www.otodolnyslask.pl/news.php?id=102470

Ciekawi mnie jak się na to zapatrujecie i czy ktoś kiedyś może skakał? Podobało się Wam?
- Życie.

glamko 

Imię: Patrycja
Wysłany: 2018-02-08, 20:48   

Ładną sylwetkę uda Ci się zrobić stosując porady http://www.miasto-dialogu.pl/fit-sylwetka/ jeżeli dobierzecie dobrą dietę i będziecie wykonywali sumiennie ćwiczenia to efekty pojawią się szybko

annie

Wysłany: 2018-02-12, 18:39   

lipstickos napisał/a:
Ja właśnie planuję nauczyć się w tym sezonie jeździć na desce, ale nie bardzo wiem jak się ubrać, no bo oprócz jakiejś kurtki i spodni narciarskich to co pod spodem żeby tyłek nie zamarzł? Na cebulkę po 3 warstwy ?

ubierzesz się na cebulkę i potem żadnego ruchu nie będzie mogła zrobić :/ warto kupić sobie odzieżtermo

lipstickos napisał/a:
Wow, asg to się szanuję :D mój kumpel się tym mocno zajarał ostatnio, i jak oglądaliśmy razem filmiki jak to wygląda to kosmos! Ty też czołgasz się po ziemi w lesie będac pod kamuflarzem ? :D Masz swoją broń ? ;D

a to można posiadać taką broń ? nie trzeba mieć pozwolenia ?

a tak w ogóle widziałam ostatnio wyprzedaż masek antysmogowych, zastanawiam się czy sobie nie kupić w końcu jakość powietrza jest kiepska :/

Odpowiedz do tematu