pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Okres - jak wywołać go szybciej?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
blueinferno45
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-11-14, 21:06

Okres - jak wywołać go szybciej?

Post autor: blueinferno45 »

Witam serdecznie. Zastanawiam się czy są jakieś skuteczne sposoby na szybsze wywołanie okresu. Czy jesteście w stanie mi coś w tym temacie doradzić? Co sądzicie np. o tych radach http://babskicomber.pl/zdrowie/jak-wywolac-okres-czyli-sposoby-na-miesieczke/ ?
Nigdy nie kocha się za bardzo.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

A czemu chcesz przyspieszyć okres? Nie sądzę, żeby było to możliwe, bo nie mamy na to zbyt dużego wpływu.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

jak już to musisz iść do ginekologa i pewnie przepisze jakieś tabletki na wywołanie.
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Post autor: loki »

co za pomysł. wywołanie okresu... może jeszcze wywoałnie deszczu
levelacja
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-26, 13:15
Kontakt:

Post autor: levelacja »

Żarty żartami, ale gdy się stresujemy to nasz okres może sie opóźnić. Do sprawdzonych metod na przyspieszenie należy gorąca kąpiel, ćwiczenia fizyczne lub picie wina, chodzi o to by nasze mięśnie troche sie rozluźniły.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

no właśnie, ja też do niedawna miałam problemy natury ginekologicznej i lekarz mi powiedział że jak się miesiączka będzie spóźniać (nie chodziło o ciążę) to musimy wywoływać.
Awatar użytkownika
elli76
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-01-26, 21:14
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: elli76 »

Cześć Wam. Mam właśnie dość ważne pytanie do Was. Czy jesteście może w jaki sposób skutecznie można odróżnić upławy od prawidłowego śluzu? Ja się właśnie w chwili obecnej naprawdę bardzo poważnie nad tym obszarem tematycznym zastanawiam... Co myślicie na przykład o takich poradach jak tutaj https://www.mamazone.pl/artykuly/mama/z ... by/uplawy/ Czy warto się Waszym zdaniem do nich stosować? Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym obszarze tematycznym. Jestem pewien, że mi się one z całą pewnością przydadzą :)
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Post autor: nikka22 »

Miałam podobny problem, tzn zatrzymało mi się krwawienie przy plastrach antykoncepcyjny ale kiedy ginekolog zmieniła mi rodzaj antykoncepcji na te niskodawkowe tabletki nie mam już tego problemu. Jak się okazuje trzeba starannie dobierać antykoncepcję http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-uniwersalna-czy-ultralekka-na-ktora-warto-sie-zdecydowac/ indywidualnie dla każdej z nas
Awatar użytkownika
delgar89
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-10, 20:40
Lokalizacja: Jawor

Post autor: delgar89 »

Warto podpytać się znajomych w tej sprawie. Sądzę, że to może być naprawdę dość dobre rozwiązanie :)
Niektórzy ludzie nigdy się nie nauczą.
ODPOWIEDZ