pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bieganie czy rower?

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

Nie jest tak, zarówno bieganie jak i jazda podobnie spalają tkankę tłuszczową. To tylko i wyłącznie zależy od intensywności. Ci którzy nie lubią biegać kupują rowery treningowe w sklepie Rowerzysta.pl , taki trening jest równie przyjemny :)
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

osobiście wolę jeżdzić na rowerze, nie czuję się wtedy tak zmęczona jak po bieganiu, ale biegać też uwielbiam, ale narazie niestety mam przerwę bo strasznie zimno, a nie mam żadnej specjalnej odzieży na takie warunki. Polecicie coś ?
Bolip
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2018-01-11, 17:51
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Bolip »

Jedno i drugie jest wskazane, bo inne mięśnie pracują. Osobiście jednak wolę rower, szczególnie zimą. Raz mnie już napadli jak biegałem w grudniu w zeszłym roku po osiedlu.. Miałem gaz mace więc luz, ale to średnio przyjemne uczucie.
annie pisze:narazie niestety mam przerwę bo strasznie zimno, a nie mam żadnej specjalnej odzieży na takie warunki. Polecicie coś ?
Kup sobie odzież termo. Helikon ma dobrą i niedrogą odzież w tym stylu właśnie.
When does telling the truth ever help anybody?
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

Bolip pisze:Jedno i drugie jest wskazane, bo inne mięśnie pracują. Osobiście jednak wolę rower, szczególnie zimą. Raz mnie już napadli jak biegałem w grudniu w zeszłym roku po osiedlu.. Miałem gaz mace więc luz, ale to średnio przyjemne uczucie.
to jest gaz pieprzowy do samoobrony ? biegasz z czymś takim ? :p

Bolip pisze:Kup sobie odzież termo. Helikon ma dobrą i niedrogą odzież w tym stylu właśnie.
a czemu akurat helikon masz ją ? poza tym z tego co widziałam to on chyba nie robi damskiej odzieży albo ja znaleźć nie umiem ;<
lipstickos
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-01-20, 21:45

Post autor: lipstickos »

annie pisze: to jest gaz pieprzowy do samoobrony ? biegasz z czymś takim ? :p
Z tego co widziałam to są nawet takie malutkie reloczki z gazem co mają pojemności 4ml więc spokojnie można z tym biegać :P
annie pisze:a czemu akurat helikon masz ją ? poza tym z tego co widziałam to on chyba nie robi damskiej odzieży albo ja znaleźć nie umiem ;<
Na pewno Fjord Nansen robi damskie termo, ja ostatnio zamówiłam sobie fajny top termoaktywny własnie od tego producenta na militariach :)

A co do wyboru miedzy bieganiem a rowerem to zdecydowanie rower :D Dużo przyjemniejsze, przynajmniej dla mnie :D tylko latem trzeba uważać na oczy bo często male muszki wpadają albo jakis piasek czy podobne paskudstwa ;/
" Sztuka jest wycinkiem rzeczywistości widzianym przez temperament artysty"E.Zola
annie
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2018-01-09, 20:02

Post autor: annie »

lipstickos pisze:Z tego co widziałam to są nawet takie malutkie reloczki z gazem co mają pojemności 4ml więc spokojnie można z tym biegać :P
ale czy takim malutkim gazem zdołamy się obronić ?
lipstickos pisze:Na pewno Fjord Nansen robi damskie termo, ja ostatnio zamówiłam sobie fajny top termoaktywny własnie od tego producenta na militariach :)
a widziałam że jest wyprzedaż jeszcze na militaria, skusiłaś się na coś ?
lipstickos pisze:A co do wyboru miedzy bieganiem a rowerem to zdecydowanie rower :D Dużo przyjemniejsze, przynajmniej dla mnie :D tylko latem trzeba uważać na oczy bo często male muszki wpadają albo jakis piasek czy podobne paskudstwa ;/
dlatego w takiej sytuacji idealnie się sprawdzą okulary, najlepiej jeszcze te z gumką
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Ja bez mojego ukochanego roweru nie ruszam się już nigdzie. Wycieczki za miasto, zakupy czy codzienna droga do pracy, wszędzie rowerem. Dostałem go od rodziców i uważam, że był to jeden z lepszych prezentów. :jupi: Mam rower crossowy kupiony w tym sklepie https://www.pmbike.pl/. Rodzice bardzo chwalili pracowników za ich wiedzę i pomoc w wybraniu odpowiedniego modelu dla mnie. Teraz sam wybieram się do sklepu, mojej mamie marzy się rower elektryczny. Niedługo Dzień Mamy, więc będzie to doskonały prezent.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
ODPOWIEDZ