Logo wygadani.eu
Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą Strona Główna Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą
Najbardziej wygadani Ludzie w sieci - Forum Młodzieżowe

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Reklama:
eBiznesPLUS.pl katalog firm, ogłoszenia, opinie, produkty

frezowanie, toczenie, obróbka skrawaniem, usługi toczenia cnc, obróbka cnc, obróbka aluminium cnc

Poprzedni temat «» Następny temat
Bieganie czy rower?
Autor Wiadomość
void

Wysłany: 2017-08-03, 00:15   

Nie jest tak, zarówno bieganie jak i jazda podobnie spalają tkankę tłuszczową. To tylko i wyłącznie zależy od intensywności. Ci którzy nie lubią biegać kupują rowery treningowe w sklepie Rowerzysta.pl , taki trening jest równie przyjemny :)

annie

Wysłany: 2018-01-09, 20:08   

osobiście wolę jeżdzić na rowerze, nie czuję się wtedy tak zmęczona jak po bieganiu, ale biegać też uwielbiam, ale narazie niestety mam przerwę bo strasznie zimno, a nie mam żadnej specjalnej odzieży na takie warunki. Polecicie coś ?

Bolip 

Imię: Janek
Wysłany: 2018-01-11, 18:04   

Jedno i drugie jest wskazane, bo inne mięśnie pracują. Osobiście jednak wolę rower, szczególnie zimą. Raz mnie już napadli jak biegałem w grudniu w zeszłym roku po osiedlu.. Miałem gaz mace więc luz, ale to średnio przyjemne uczucie.

annie napisał/a:
narazie niestety mam przerwę bo strasznie zimno, a nie mam żadnej specjalnej odzieży na takie warunki. Polecicie coś ?

Kup sobie odzież termo. Helikon ma dobrą i niedrogą odzież w tym stylu właśnie.

annie

Wysłany: 2018-01-15, 17:47   

Bolip napisał/a:
Jedno i drugie jest wskazane, bo inne mięśnie pracują. Osobiście jednak wolę rower, szczególnie zimą. Raz mnie już napadli jak biegałem w grudniu w zeszłym roku po osiedlu.. Miałem gaz mace więc luz, ale to średnio przyjemne uczucie.

to jest gaz pieprzowy do samoobrony ? biegasz z czymś takim ? :p

Bolip napisał/a:
Kup sobie odzież termo. Helikon ma dobrą i niedrogą odzież w tym stylu właśnie.

a czemu akurat helikon masz ją ? poza tym z tego co widziałam to on chyba nie robi damskiej odzieży albo ja znaleźć nie umiem ;<

lipstickos

Wysłany: Wczoraj 22:58   

annie napisał/a:

to jest gaz pieprzowy do samoobrony ? biegasz z czymś takim ? :p

Z tego co widziałam to są nawet takie malutkie reloczki z gazem co mają pojemności 4ml więc spokojnie można z tym biegać :P

annie napisał/a:
a czemu akurat helikon masz ją ? poza tym z tego co widziałam to on chyba nie robi damskiej odzieży albo ja znaleźć nie umiem ;<

Na pewno Fjord Nansen robi damskie termo, ja ostatnio zamówiłam sobie fajny top termoaktywny własnie od tego producenta na militariach :)

A co do wyboru miedzy bieganiem a rowerem to zdecydowanie rower :D Dużo przyjemniejsze, przynajmniej dla mnie :D tylko latem trzeba uważać na oczy bo często male muszki wpadają albo jakis piasek czy podobne paskudstwa ;/

Odpowiedz do tematu