pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niedrogi sklep z oryginalną odzieżą, co polecacie?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Niedrogi sklep z oryginalną odzieżą, co polecacie?

Post autor: daga1998 »

Cześć! Mam w szkole koleżankę która chodzi w bardzo dobrych markowych ubraniach, ale niestety nie chce powiedzieć gdzie je kupuje. Wszyscy wiedzą że jej rodzina nie jest zbyt bogata więc tym bardziej zastanawia skąd ma kase na takie ciuchy. Podsłuchałam że kupuje w necie w jakimś bardzo tanim sklepie. Czy ktoś mógłby polecić mi taki sklep, albo dać przynajmniej jakiś namiar?
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

Od pewnego czasu bardzo duża popularnością cieszy się Royal Shop. Może nawet w nim twoja koleżanka kupuje bo tak szczerze to nie znam tańszego który byłby pewny i sprawdzony. Mają tam bardzo szeroki wybór najlepszych marek jak CK, BOSS, Hilfiger, Armani. Polecam sobie tam zajrzeć.
Dozent
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-03-19, 16:50

Post autor: Dozent »

witam, moja dziewczyna kupiła mi tam portfel i bardzo fajne polo. Byłem pod wrażeniem, bo wszystko oryginalne. Nawet zrobiło mi się trochę głupio ze wydaje na mnie tyle pieniedzy wiec tak dlugo ja dreczylem az sie wygadala ze kupila w sklepie o którym gadacie. ubrania są świetnej jakości, oryginlne, no a ceny to po prostu szok, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

To będzie ten sklep: https://sklep.royal-shop.pl/ ? Jesli tak to chyba trafiłam bo widze ze mają w sprzedazy takie ubrania w jakich ona chodzi :). Nie spodziewałam się że można tak tanio dostać oryginalne ciuchy. Głupio się teraz czuje ze cale zycie tak przepłacałam. Mam małe pytanko – jeśli kupię coś w złym rozmiarze to jak przebiega zwrot?
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja korzystam z ofert sklepów internetowych bo jest znacznie większy wybór i cenowo bardzo korzystnie. Najczęściej kupuję ubrania bo w sklepach stacjonarnych najczęściej nie znajduję tego, czego szukam. Ostatnio kupiłam sobie parę świetnych ciuchów z oferty reserved na domodi.pl i jestem bardzo zadowolona bo udało mi się upolować bluzkę którą zobaczyłam w gazecie, a nie było jej w żadnym ze sklepów.
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

daga1998 pisze:Głupio się teraz czuje ze cale zycie tak przepłacałam. Mam małe pytanko – jeśli kupię coś w złym rozmiarze to jak przebiega zwrot?
hehe czułam sie podobnie. Do 30 dni możesz zwrócić bez problemu. Wszystkie gwarancje itd też obejmują i są sprawnie realizowane.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

Świetnie, bardzo ci dziekuje za pomoc. Ten sklep jest po prostu świetny :D
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

Nie ma za co, udanych zakupów :). Tak mnie wkręciłaś że zaraz sama coś wezmę.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Ja akurat lubię ten sklep bo są tam ciuchy w takim klimacie jak lubię nosić. A promocje też robią od czasu do czasu na różne marki polskie i zagraniczne.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Ja przed zakupami zwykle sprawdzam czy jest obecnie na to moda, czy może są jakieś inne ciekawsze propozycje na blogu http://www.szafamamy.pl/mini-sukienki-n ... za-z-mody/
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

a co sądzicie o ubraniach przedstawionych na stronie http://www.umalgosi.pl/ubrania-mlodziez ... dziewczyn/ moim zdaniem bardzo ciekawe i godne zainteresowania pomysły, które sprawdzą się w codziennym życiu
ODPOWIEDZ