Logo wygadani.eu
Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą Strona Główna Forum Młodzieżowe, wygadani z klasą
Najbardziej wygadani Ludzie w sieci - Forum Młodzieżowe

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Reklama:
eBiznesPLUS.pl katalog firm, ogłoszenia, opinie, produkty

frezowanie, toczenie, obróbka skrawaniem, usługi toczenia cnc, obróbka cnc, obróbka aluminium cnc

Poprzedni temat «» Następny temat
Praca na wakacje
Autor Wiadomość
kakaowa177 

Wysłany: 2011-05-20, 17:21   Praca na wakacje

Mam problem dotyczący pracy na wakcje.
Dostałam propozycje pracy przez 2 miesiące w sklepie. Problem w tym, że pracowałam już w tym sklepie 2 razy podczas wakacji i nie byłam z tego zadowolona. Za każdym razem kiedy miałam tam iść byłam zła na cały świat i załamana. Panuje tam tragiczna atmosfera i okropnie boję się zostać sama w sklepie na cały dzień dlatego, że rok temu nie radziłam sobie zbyt dobrze. Ja nie chcę znowu tego przeżywać bo to jest dla mnie ogromny stres szczególnie, że szefowa nie jest w ogóle wyrozumiała i krzyczy, czepia się byle glupot. Rodzice namawiają mnie i chcą żebym tam pracowała bo jeśli teraz zrezygnuje to prawdopodobnie np. za rok nie będę mogła tam pracować. Co mam robić ? Zacisnąć zęby i jakoś przetrwać te 2 miesiące no i mieć z tego kase czy zrezygnować i nie mieć nic ?

Empatia 
Jr.Admin
Popieprzona pieprzem

Imię: Lidia
Pomogła: 6 razy
Wysłany: 2011-05-21, 23:38   

Na Twoim miejscu podjęłabym się tej pracy, przynajmniej bym spróbowała. Zawsze lepiej mieć coś niż nie mieć nic. Wiadomo, że nic łatwo w życiu nie przychodzi... ; ) Może akurat w tym roku nie będzie źle, a jeżeli atmosfera dalej będzie zła, będziesz mogła spróbować poszukać czegoś nowego;)

Nicolas

Wysłany: 2017-11-22, 09:04   

Znajomy wyjeżdżał do pracy na wakacje do Anglii.
Po studiach przeniósł się tam na stałe. Ma większe zarobki, standard życia wzrósł, zakłada rodzinę.
Mówi, że za parę lat przyjedzie do Polski i otworzy własny biznes. Ale póki co to dobry czas żeby zaoszczędzić.
Dodatkowa jeszcze otrzymuje zwrot podatku https://zwrotpodatkow.pl/zwrot-podatku-z-anglii

Kulturalna 

Wysłany: 2018-01-11, 17:25   

Pamiętaj, że przy takim krótkim okresie zatrudnienia, pracodawca raczej nie zaproponuje Ci umowę o pracę. Najprawdopodobniej podpiszecie umowę zlecenia na dwa miesiące. Zobacz sobie jak powinna wyglądać taka umowa: http://umowazlecenie.info

ladyaga 

Wysłany: 2018-04-26, 09:59   

Tylko uważajcie, by szukając pracy na wakacje nie natknąć się na ogłoszenia takie jak te: http://podsuwam.pl/najbar...oszeniami-pracy. Jak widać - pracodawcom polotu nie brakuje. Nie chcielibyście jednak chyba pracować przebrani za banana, co? Nawet jako dorywcza praca nie jest to nic przyjemnego, zwłaszcza jak ogłasza się to jako pracę w tropikach.

john.maron 

Wysłany: 2018-04-26, 17:36   

A czy wiecie może gdzie w Poznaniu można wyrobić sobie kartę ekuz na zagraniczny wyjazd? Jakieś info w tej sprawie jest np. tu https://wakacyjnapolisa.pl/ekuz/poznan/ Co o tym sądzicie?

JakJak 

Wysłany: 2018-04-27, 16:07   

Poszukajcie informacji na ten temat w Internecie. Myślę, że z całą pewnością się coś znajdzie :)

Odpowiedz do tematu