pompy abs, abs pump

wiercenie studni

leczenie alkoholizmu esperalem

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

leczenie alkoholizmu esperalem

Post autor: forumers850 »

Witam. Co sądzicie na temat leczenia alkoholizmu esperalem? Chodzi o to, że ten lek umieszcza się w specjalnych wszywkach implantowanych pod skórę pacjenta. Dzięki nim pacjent zaczyna odczuwać niechęć od alkoholu i w ten sposób pozbywa się uzależnienia. Myślicie, że to skuteczne i co najważniejsze bezpieczne? Będę wdzięczny za wszystkie opinie, naprawdę bardzo mi pomogą.
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
JasiekB
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-10, 16:29

Post autor: JasiekB »

Witam, trudno mi się wypowiadać o tej metodzie leczenia z alkoholizmu, ale z tego co wiem to kiedyś była powszechnie stosowana i dziś część specjalistów od niej odchodzi. Na pewno potrafi zniechęcić do picia, ale pozostaje jeszcze praca nad tzw. uzależnieniem psychicznym. Były też przypadki, że uzależniony jak chciał się napić, to wydłubywał sobie tą wszywkę. Jednego co wiem na pewno, to to, że warto z problemem uzależnienia udać się do fachowców w tym temacie, np. do Ośrodka OAZA w Choceniu. Mój kolega miał problem z narkotykami i tam udzielili mu wszechstronnej pomocy. Alkoholizmu i lekomanii też się tam nie boją.
Podsumowując, najlepiej jest jak specjalista od uzależnień zdecyduje czy warto zastosować esperal.
ODPOWIEDZ