pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kosmetyki do włosów -jakie polecacie?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Tantanka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-22, 12:50

Kosmetyki do włosów -jakie polecacie?

Post autor: Tantanka »

Gdzie kupię loreal kosmetyki do włosów profesjonalne ?Chodzi mi o te,które są dostępne również w ich firmowych salonach fryzjerskich -ja niestety mam za daleko w chwili obecnej do takiego i może na necie by się gdzieś coś znalazło.Kończą mi się moje i muszę uzupełnić kosmetyczkę.A może macie jakieś godne polecenia do włosów farbowanych i zniszczonych :?: :D
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Na pewno w internecie. Sprawdź na stronie ezebra.pl.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Nie wiem czy kiosmetyki do zbniszczonych włosów ( w jakim stopniu?) cokolwiek pomogą, podam przykłlad na sobie samej: od lat farbuję włosy i w tej chwili mam potwornie zniszczone i wychodzą mi garściami,są słabe, łamliwe i niestety nic mi nie pomaga,a stosowałam bardzo dużo różnych środków ,jak do tej pory pomogło jak umarłemu kadzidło.Jedyna rada nie farbować,pozwolić im rosnąć naturalnie bez farbowania. Oczywiście nie tylko farbowanie niszczy włosy,prostownice,karbownice,lokówki i gorący strumień suszarki.
kreolka
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2014-11-20, 17:22

Post autor: kreolka »

Pomagają, pomagają. Ja też farbuję i z dobrymi kosmetykami zniszczenia dość szybko daje się naprawić, korzystam też z profesjonalnych regeneracji w salonie. Kosmetyki albo internet, albo jeśli chodzi np. o te http://www.kerastase.com.pl/ to dostaniesz je w salonach fryzjerskich, czasami od ręki, czasami na zamówienie.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Ja używam tylko naturalnych kosmetyków do włosów. Zawsze wyszukuję takich, które nie zawierają SLS. Znalazłam ostatnio świetny zestaw szampon z odżywką na bazie kokosa z firmy Banaban w sklepie https://magvita.pl . Jest rewelacyjny, nadaje się do każdego rodzaju włosów. Nie uczula i nie podrażnia, bo jest z naturalnych składników. I nie zawiera SLS co jest bardzo ważne.
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

Zgadzam się z poprzedniczką, naturalne kosmetyki do włosów to klucz do ich prawdziwego zdrowia. Inne kosmetyki za pomocą silikonów jedynie dają złudzenie zdrowego włosa. Pozdrawiam
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja polecam Kallos albo Milę. Bardzo fajne, naturalne kosmetyki które naprawdę odżywiają włosy.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Kallosa używałam bananowego, więc mogę tylko potwierdzić, że jest bardzo fajny.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

super są te odżywki, naprawdę działają.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja u siebie efektów nie zauważyłam. No i włosy mi długo schną po takiej odżywce.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja uwielbiam Kallos, jest naprawdę świetny zwłaszcza dla zniszczonych włosów.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A którą odżywkę lubisz najbardziej? Ja blueberry.
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Ja ostatnio testowałam maski od tej blogerki Anwen i polecam są świetne, ale ich nie należy stosować częściej niż raz w tygodniu, na co dzień polecam maskę kawiorową z Kallosa po niej włosy są naprawdę miękkie.
Rhythm
-#
-#
Posty: 331
Rejestracja: 2014-06-13, 13:38

Post autor: Rhythm »

Tylko zabawa z maskami jest dość czasochłonna.
ODPOWIEDZ