pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Narty

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Narty

Post autor: malra »

Czas pomyśleć o jakimś wyjeździe na narty. Uwielbiam zimą ten rodzaj aktywności. Przysparza mi wiele przyjemności i dobrze wpływa na mą kondycję. A Wy lubicie jazdę na nartach? Macie jakieś ulubione swoje miejsca/ośrodki gdzie lubicie jeździć?
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja wolę jazdę na snowboardzie. I najchętniej jeżdżę do Białki Tatrzańskiej.
Kasia67
-#
-#
Posty: 86
Rejestracja: 2016-05-21, 21:33

Post autor: Kasia67 »

Ja bardzo lubię jeździć na narty. Co roku jeżdżę w inne miejsce, teraz wybieramy się z chłopakiem do Gruzji, a dokładnie Gudauri. Znajomi byli tam rok temu i bardzo polecali. Jest dużo tras narciarskim, co jest najważniejsze. Ceny wyciągów itd. są takie jak wszędzie :)

Oprócz nart planujemy wycieczkę taką typowo turystyczną do Tbilisi.
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Polecam wyjazd do Bukovela (zachodnia Ukraina-na poziomie Lwowa -i na południe,niedaleko granicy z Rumunią -jest bezpiecznie-do terenu gdzie są walki jest 1300 km) byłam w lutym i grudniu 2015). 16 kanap 57 km tras-wszystkie ośnieżone.
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Kasia67 pisze:Ja bardzo lubię jeździć na narty. Co roku jeżdżę w inne miejsce, teraz wybieramy się z chłopakiem do Gruzji, a dokładnie Gudauri. Znajomi byli tam rok temu i bardzo polecali. Jest dużo tras narciarskim, co jest najważniejsze. Ceny wyciągów itd. są takie jak wszędzie :)

Oprócz nart planujemy wycieczkę taką typowo turystyczną do Tbilisi.
Na narty do Gruzji nigdy bym o tym kierunku nie pomyślała. Dzięki za podpowiedź. Już nawet znalazłam biuro, które organizuje wyjazd na narty do Gudauri. Muszę przyznać, że propozycja i plan wyjazdu bardzo kusząca. A Ty jedziesz może z Wytwórnią Wypraw?
ODPOWIEDZ