pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Paintball

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Ja tam lubię takie zabawy, bo ogólnie kręcą mnie militaria. Jakiś czas temu byliśmy też na zlocie militarnych samochodów, a właśnie kilka z nich było wypożyczonych z firmy tdm-electronics.com oni mają takie pojazdy u siebie i je wypożyczają na zloty i do teledysków. Fajna sprawa, dobra zabawa no i wspomnienia :)
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

paraliz pisze:
hewlett pisze:perełki są wszędzie. nie kupiłbyś tam nawet odpowiedniego stroju do paintballa?
A mają coś takiego w ofercie? Jakby było, to czemu nie, ale jak mam szukać, to bym zaczął od militaria.pl lub podobnych sklepów.
.
dobry sklep do wszelkiego hobby zwiazanego ze strzelaniem i militariami

gilbert pisze:
hewlett pisze:kask nie jest w ogóle potrzebny.
tak sądzisz? a jak w łeb dostanie? przewróci sie o korzeń,kamień biegną na oślep w ferworze gry i walki ?
?
takze jestem zdania ze pelny kask do paintball nie jest niezbedny, maska wystarczy


to jaki marker na poczatek polecacie koledzy znawcy ?
romme
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-07-07, 11:33
Kontakt:

Post autor: romme »

Świetna zabawa ! Wybieramy się tam na kawalerski ;D
Henriko
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-09, 01:37

Post autor: Henriko »

Byłem dwa razy na paintballu i na pewno jak będzie okazja to pójdę.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

wroce do pytania,
jakis marker polecicie na poczatek ?
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

rokefeler pisze:wroce do pytania,
jakis marker polecicie na poczatek ?
to jeszcze raz: w cenie?
romme pisze:Świetna zabawa ! Wybieramy się tam na kawalerski ;D
jeden z lepszych sposobów na rozpoczęcie udanego kawalerskiego
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Jestem tego samego zdania. W ogóle na wyjścia ekipą to super pomysł.
carte
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-08-11, 10:50
Kontakt:

Post autor: carte »

No ja planuje zebrać paczke i się wybrać ale na laserowy bo słyszałem że po zwykłym są niezłe siniaki, a mam w ekipie też dość delikatne kobiety: P
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

hewlett pisze:ja nie widziałem, żeby ktoś sie zwijał z bólu podczas paintballu.
mamy chyba inną granicę bólu. w każdym razie całemu paintballowi bliżej do przyjemności niż nieprzyjemności.
to może byc ,że na YT lub w amerykańskich prdukcjach filmowych troche przesadzaja
rokefeler pisze:dobry sklep do wszelkiego hobby zwiazanego ze strzelaniem i militariami
dobry sklep?tn ,że ma dobre ceny czy cos jeszcze? dużo kupujesz tam/mają jakies punkty ,rabaty?
carte pisze:No ja planuje zebrać paczke i się wybrać ale na laserowy bo słyszałem że po zwykłym są niezłe siniaki, a mam w ekipie też dość delikatne kobiety: P
kobiety na paintball? to dosyc nietypowa kombinacja. Paniom to napewo kaski ,ochraniacze, a sprzęt taki lekki ,mały
Edzio
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2015-08-31, 10:15

Post autor: Edzio »

Ile kosztuję taka przyjemność gry w paintball bo jeszcze nigdy nie byłem.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

hewlett pisze:to jeszcze raz: w cenie?
nie pytales wczesniej o cene
w ogole nikt sie nie zainteresowal zeby mi odpowiedziec

nie wiem w jakiej cenie, odpowiedniej,
tak zeby sie pobawic, nie zniechecic, i nie wydac za wiele w stosunku do dobrego sprzetu

gilbert pisze:dobry sklep?tn ,że ma dobre ceny czy cos jeszcze? dużo kupujesz tam/mają jakies punkty ,rabaty?
dobry pod kazdym wzgledem, jestem ich klientem juz kilka lat i jak dotad niezawodza
Edzio pisze:Ile kosztuję taka przyjemność gry w paintball bo jeszcze nigdy nie byłem.
jesli wykupujesz od firmy ktora sie tym zajmuje ?
to jakies 50-100zl w zaleznosci od ilosci kulek w grze / od osoby
saski
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2015-10-12, 10:55
Kontakt:

Post autor: saski »

Świetna zabawa !
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

rokefeler pisze:
hewlett pisze:to jeszcze raz: w cenie?
nie pytales wczesniej o cene
w ogole nikt sie nie zainteresowal zeby mi odpowiedziec

nie wiem w jakiej cenie, odpowiedniej,
tak zeby sie pobawic, nie zniechecic, i nie wydac za wiele w stosunku do dobrego sprzetu
to ile możesz wydać, tak zadam pytanie.
gilbert pisze:to może byc ,że na YT lub w amerykańskich prdukcjach filmowych troche przesadzaja
z czym przesadzają? nie widziałem jeszcz filmu na któym nie widziałbym radości z gry w paintball.
carte pisze:No ja planuje zebrać paczke i się wybrać ale na laserowy bo słyszałem że po zwykłym są niezłe siniaki, a mam w ekipie też dość delikatne kobiety: P
laserowy paintball w porównaniu do zwykłeo jest jak dłubanie w nosie w rękawiczkach... idź na normlany, prawdziwy, w błocie i mrozie.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Przyznam, że do niedawna pewnie ciężko byłoby mi się wypowiadać o paintballu, ale sama jakiś czas temu doświadczyłam na własnej skórze czym on jest. Mieliśmy z firmy taki aktywny wyjazd integracyjny do Istebnej na Base Camp i jedną z atrakcji był właśnie paintball. Strój, broń, maski, kulki, wszystko w cenie, a do tego kilka scenariuszy, jak gonienie się w labiryncie i gra na wybicie. Siniaki, zmęczenie, pot lejący się z czoła i mnóstwo frajdy. Można takie wyjazdy organizować i firmowo i indywidualnie, chętnie bym jeszcze kiedyś z tego skorzystała.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

carte pisze:No ja planuje zebrać paczke i się wybrać ale na laserowy bo słyszałem że po zwykłym są niezłe siniaki, a mam w ekipie też dość delikatne kobiety: P
absolutnie nie laserowy, to durne. normalnie w błoto trzeba iść, taplać się strzelać, niech boli - jak czujesz to jest zabawa dopiero/
ODPOWIEDZ