pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wypadające włosy. Pomocy!

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
kaczysta
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2016-03-09, 11:55

Wypadające włosy. Pomocy!

Post autor: kaczysta »

Od roku farbuje włosy na jasny blond. Od kilku tygodni wypada mi ich więcej niż zazwyczaj. Zaczyna mnie to martwić. MAcie jakieś sposoby na zahamowanie wypadania i wzmocnienie włosów? Co robić? Co kupić? Czego używać?
Z góry dzięki za pomoc :)
Awatar użytkownika
aparatkaa
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-03-18, 18:27
Lokalizacja: Dębno

Post autor: aparatkaa »

No niestety, ale od farbowania zawsze tak będzie... Warto popytać sprawdzonej fryzjerki o jakieś zabiegi nawilżające :D
Komu urządza się więcej styp, ten lepiej żyje na tamtym świecie.
Awatar użytkownika
LoveMeDo
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-03-19, 12:28

Post autor: LoveMeDo »

Nie prostuj ani nie susz suszarką włosów. Nie farbuj i stosuj odżywkę.
-Inteligentne kobiety zazwyczaj są bezlitośnie okrutne. -Trzeba czerpać z życia doczesnego tyle przyjemności, ile tylko się da...
Buszajka
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2016-05-08, 17:18

Post autor: Buszajka »

Z wypadaniem włosów jest jak z wychowywaniem dzieci - na każde dziecko jest inna metoda :P Masz kilka sposobów http://cafejka.com/lifestyle/uroda/526- ... 3%B3w.html Ale i tak musisz wybrać właściwy dla Twoich włosów.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

dobre kosmetyki do włosów to podstawa!
nardinni
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-06-16, 09:07
Kontakt:

Post autor: nardinni »

Czasami tak po prostu się zdarza, zobaczysz ze później na głowie wyrośnie Ci mnóstwo tak zwanych baby hair :)
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

kaczysta, przyatakuj problem także od wewnątrz. Miałem podobny problem i w aptece polecono mi oeparol piękna skóra włosy i paznokcie. Najpierw odpowiednio dobierz szampon do włosów – jeżeli masz przetłuszczające to do przetłuszczających. Ja również skróciłem włosy, jeżeli masz długie, to na pewno warto to zrobić. No i po ok. miesiącu łykania oeparolu zauważyłem, że mniej ich wypada.
Pzdr
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Post autor: Franciszka »

Najlepiej odwiedzić gabinet kosmetyczny, taki jak ten - http://laserskincare.pl/gabinet-kosmetyczny-gliwice/
Na pewno pomogą
klamotka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-07-11, 13:40

Post autor: klamotka »

Ja farbuje od wielu lat i jakoś nie mam problemu z ich wypadaniem wiec to chyba również kwestia ogólnej pielegnacji i genów.
marsik
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2015-03-06, 16:10

Post autor: marsik »

Klamotka, tylko różni ludzie mają różne predyspozycje. Mnie mama ostrzegała, żebym krótkie włosy nosił, to wolałem dłuższe, a powinienem patrzeć na ojca, że mam predyspozycje do łysienia, ale na szczęście tak, jak wyżej napisałem, teraz na różne sposoby można sobie radzić. W sumie zazdroszczę, że możesz "torturować" swoje włosy i nie masz z nimi problemów. Choć może tak jest na razie, a za kilka lat zauważysz, że jednak ci się przerzedzają.
Pzdr
kreolka
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2014-11-20, 17:22

Post autor: kreolka »

Jest wiele sposobów walki z wypadającymi włosami. Warto udać się do lekarza, który oceni przyczynę wypadania, stan włosów. Tutaj http://www.caffebabka.pl/jak-skutecznie-leczyc-nadmierne-wypadanie-wlosow/ jest też artykuł na temat jak można sobie pomóc.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A próbowaliście już płukanki z pokrzywy? Możecie też pić napar z tych ziół, to również powinno pomóc.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Warto także poszukać porad o tej tematyce w internecie. Ja znalazłem interesującą ulotkę tutaj http://stopwypadaniuwlosow.pl/fakty-i-mity/7 . Dzięki niemu dowiedziałem się wielu ważnych dla mnie informacji, które okazały się przydatne.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Mi na wypadanie włosów pomogły płukanki z pokrzywy. Są też dzięki temu bardziej odżywione.
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Warto z takim problemem udac się do salonu fryzjerskiego.itp. samemu w domu ciężko coś zdziałać. Moja siostra chodzi do salonu expert i tam wykonali jej taką usługę Smartbond która ma działanie na ubytek włosa oraz zapobiega ich zniszczeniom. Naprawdę warto-polecam siostra mega zadowolona.
ODPOWIEDZ