pompy abs, abs pump

wiercenie studni

System księgowości online

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
dafik
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-04-21, 11:50

System księgowości online

Post autor: dafik »

Czy ktoś z Was może już miał okazję korzystać z takich systemów księgowości internetowej? Zakładam działalność i nie wiem właśnie czy muszę mieć specjalne biuro księgowe we współpracy czy taki doradca przykładowo z tax care + system online księgowości będą wystarczające? O coś takiego mi chodzi http://taxcare.pl/produkt/system-online/ , jak uważacie?
Ganic
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-07-16, 11:29

Post autor: Ganic »

Zobacz jeszcze na stronie http://makeapps.pl oni tworzą aplikacje i oprogramowanie na zamówienie, więc może dogadasz się z nimi, żeby stworzyć odpowiedni system. Nie wiem jak to finansowo wygląda, ale zawsze możesz poprosić o wycenę albo spotkać się i porozmawiać.
Awatar użytkownika
JacekG83
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-06-11, 14:54
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: JacekG83 »

Ja korzystałem z infakt.pl bardzo fajna aplikacja, wszystko ładnie i sprawnie. Tylko że trzeba płacić za cały rok z góry.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

Takie systemy są nawet całkiem wygodne pytanie tylko czy będą obsługiwać też jednolity plik kontrolny który ma się stać wymogiem dla wszystkich firm nawet tych jednoosobowych.
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Post autor: loki »

No podstawa to dobre biuro rachunkowe lublin, jest bardzo nawet bardzo ważne, i z każdym rokiem rola księgowości wzrasta.
Lilka00
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2017-12-29, 18:11

Post autor: Lilka00 »

Jesli chodzi o dobre i sprawdzone biuro rachunkowe to mogę z ręką na sercu polecić swoje. Koniecznie sprawdź hasło bookkeeping in Warsaw. Korzystam z ich usług już dłuższy czas i nigdy się nie zawiodłam.
Awatar użytkownika
artus16
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-02-16, 21:02
Lokalizacja: Łowicz

Post autor: artus16 »

Nie będę w stanie niestety pomóc w tym obszarze tematycznym. To nie jest moja dziedzina...
Miłość to trucizna . Ma słodki smak, lecz niezawodnie cię zabije
ODPOWIEDZ