pompy abs, abs pump

wiercenie studni

rowerarstwo

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
aylin233
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2011-07-14, 19:07

rowerarstwo

Post autor: aylin233 »

Czyli podróże na rowerze,dojazd wszędzie na rowerze,i ogólnie życie z rowerm
K-Katerina
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2014-08-20, 12:20

Post autor: K-Katerina »

Jeśli chodzi o świat rowerowy, to kocham wszystko co się z nim wiąże. Nowe ciekawe trasy w okolicy, nowinki w sprzęcie i akcesoriach - to mój chleb powszedni. polecam każdemu pasjonatowi rowerów sklep rowerowy AleRower - gdzie znajduje się wszystko, co tylko może być potrzebne, a asortyment jest na bieżąco uzupełniany.
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

Ja też kocham rowery - jak jeszcze jest ładna pogoda, jest to dla mnie mega relaks taka wycieczka rowerowa.
A sklep www.AleRower.pl też znam i polecam - często robię u nich zakupy rowerowe :D
Matt
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-10-08, 23:57

Post autor: Matt »

Lubię rower i wycieczki rowerowe szczególnie po lesie ale nie za często mam na nie czas.
hiro
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-12-05, 14:08

Post autor: hiro »

Znam ten sklep http://www.alerower.pl - rzeczywiście mają świetną ofertę, ceny rewelacja!
Jackd
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-02-13, 09:38

Post autor: Jackd »

Lubię rower ale jak jest w miarę ciepło w zimę rowerem nie jeżdżę.
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

Jeśli chodzi o kolarstwo, zdecydowanie polecam http://www.bikesalon.pl/ :)
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

A co myślicie o takim szaleństwie żeby mieć napędzany rower? Widziałem, że jest ogłoszenie o sprzedaży silnika do roweru czy ma to sens?
vinety
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-06-04, 00:14

Post autor: vinety »

Są jeszcze elektryczne rowery. Myślę, że to dla mniej wprawionych albo starszych wiekiem.
agnieszka729
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2014-09-23, 10:30

Post autor: agnieszka729 »

Rowery elektryczne, o których wspomniał przedmówca, to po mojemu godny następca skuterów - coś dla zdrowia, coś dla oszczędności pieniędzy. : )
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

W sumie to nie wiem, czy bym się na takie zdecydowała. Chyba wolę zwykły napędzany siłą nóg, albo po prostu - motocykl. A jak zabezpieczacie swoje jednoślady przed kradzieżą? Macie na to jakieś sprawdzone sposoby? Znajoma poszukiwała skradzionego motocykla dzięki aplikacji Obrench na obrench.com/flag/check. Uważam, że to świetna rzecz. Powiadomienie o kradzieży dostają wszyscy użytkownicy z okolicy. W ten sposób mogą pomóc w poszukiwaniach.
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

Ja się na rowerze męczę na dłuższych trasach, więc myślę o takim rowerze elektrycznym http://www.rowerzysta.pl/rowery-elektryczne.html On wspomaga w jeździe i człowiek nie ma ochoty po chwili wypluć płuc :P Fajna sprawa.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

to zależy co kto chce osiągnąć jazdą na rowerze. Albo można jeździć dla przyjemności zwiedzając jakieś ładne miejsca i wtedy rower elektryczny jest spoko opcją. Albo się jeździ na rowerze aby schudnąć i wtedy rower elektryczny nie ma sensu :P Ja np. jeżdżę tylko po to, żeby schudnąć i chcę się jak najwięcej zmęczyć jazdą :P
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
forumers850
-#
-#
Posty: 141
Rejestracja: 2014-10-07, 12:49
Kontakt:

Post autor: forumers850 »

ja tam lubię jeździć rowerem dla przyjemności :) Jednak przeważnie wybieram się w dalsze trasy, liczące około 30, 40 kilometrów i niedawno miałem okazję przekonać się, że dobry sprzęt to jednak podstawa. Jeśli aktualnie również jesteście na etapie poszukiwania swojego wymarzonego jednośladu, to polecam zajrzeć na stronę tego sklepu http://www.pmbike.pl/rowery-trekkingowe
Z pewnością nie pożałujecie, ja jestem wręcz zakochany w swoim Krossie, który nigdy mnie nie zawiódł. Wybór jest bardzo duży, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie :)
Jeśli nie wiem czym jeździć sprawdzam na www.ekarent.pl
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

A przy dłuższych trasach i częstym jeżdżeniu zakładacie kask? Ja chcę sobie własnie kupić kask rowerowy, powiedzcie czy oprócz wskazówek tutaj na coś jeszcze zwrócić uwagę przy zakupie?
ODPOWIEDZ