pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dentysta godny polecenia

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Dentysta godny polecenia

Post autor: Franciszka »

Chciałam polecić świetnego stomatologa z Opola - http://estetiq.opole.pl
Mają profesjonalny sprzęt i bardzo doświadczony zespół. W dodatku działają w weekendy jako podotowie dentystyczne.
lustor
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-12-30, 08:42
Kontakt:

Post autor: lustor »

Każdy dentysta da z Siebie wszystko.
Hokus
-#
-#
Posty: 107
Rejestracja: 2015-10-22, 08:43

Post autor: Hokus »

Godny polecenia wg mnie jest też dentysta z Olsztyna - http://sujka.com.pl/
Awatar użytkownika
papsyj305
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-01-17, 11:49

Post autor: papsyj305 »

lustor pisze:Każdy dentysta da z Siebie wszystko.
Nie da się ukryć. Mimo tego jeden jest lepszy w swoim fachu a inny gorszy.
Nie można trzymać życia w klatce
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Jest to truizm, ale również prawda
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Co do tych dentystów to ja nie byłabym taka ufna. Może dlatego, że w swoim życiu wiele razy się przejechałam na usługach stomatologicznych i do każdego kolejnego dentysty podchodzę z dużą rezerwą. Szczególnie kiedy szukałam odpowiedniej kliniki w której moja mama mogłaby wstawić sobie implanty zębowe. To delikatna sprawa więc wymagała odpowiedniego przygotowania. Na szczęście w internecie znalazłam artykuł o tym jak wybierać dobrego implantologa na maxmag.pl, co w znacznym stopniu ułatwiło nam poszukiwania. Ale trud w to włożony się opłacił.
Lunneta
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2016-01-19, 13:43

Post autor: Lunneta »

Warto mieć sprawdzonego dentyste, bo naprawde kiepski dentysta moze nam zdrowia popsuć i mozna sporo kasy stracic. Najgorsi sa tacy co na sile szukają ubytków i mowia, że 5 zębów do robienia a tak naprawde do szybkiej roboty jest 1 ząb
Mlenax
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-18, 15:39
Kontakt:

Post autor: Mlenax »

Możecie mi powiedzieć, czy białe plomby są refundowane? Słyszałam, że tak, ale trzeba się o nie upomnieć.
Awatar użytkownika
Miumi08
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-16, 19:04
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: Miumi08 »

Mlenax pisze:Możecie mi powiedzieć, czy białe plomby są refundowane? Słyszałam, że tak, ale trzeba się o nie upomnieć.
Ja unikam dentystów refundowanych. Niestety kiedyś jak mi taki dentysta zrobił zęba to musiałem zapłacić 2x tyle za poprawkę prywatnie.
Kop studnię, zanim będziesz miał pragnienie.
Kapsel25
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-03, 10:58
Kontakt:

Post autor: Kapsel25 »

Nie lubię chodzić do dentysty. Zawsze biorę znieczulenie nawet na durne borowanie.
agnulaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-03, 15:01
Kontakt:

Post autor: agnulaa »

EuroDent. Bardzo dobrzy dentyści :)
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Witam, ja od lat chodzę do nagradzanego dentysty http://sujka.com.pl/. Pełna profeska i doświadczeni pracownicy oraz bardzo miła atmosfera.
Karel
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-09, 12:29
Kontakt:

Post autor: Karel »

To jeszcze ktoś chodzi na NFZ ? Ja wolę jednak wydać troszkę pieniędzy i iść prywatnie. Panicznie boję się dentysty i zawsze płacę za znieczulenie
Marta_
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2016-03-15, 12:15

Post autor: Marta_ »

Ja chodzę tylko prywatnie ale mimo to, bardzo długo szukałam swojego dentysty. Bo z lekarzami tak jak z kosmetyczkami czy fryzjerami, trzeba znaleźć idealnego dla siebie. Przez przypadek trafiłam (tzn. z konieczności bo mnie wtedy bardzo ząb bolał) do narzeczeństwa, gdzie ona leczyła a on wyrywał :D. I od tamtej pory jeżdżę za nimi, bo zwyczajnie już parę razy zmienili miejsce przyjmowania ludzi. Ale jak już się znajdzie tego idealnego dla siebie stomatologa, to czy to 20 czy 50 km, nie ma wtedy większego znaczenia.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Nie wiem czy zaufałabym dentyście, który ciągle musi zmieniać lokalizację gabinetu. Może zobacz tu smigiel.net - ten gabinet stomatologiczny prowadzi Tomasz Śmigiel, ceniony w całej Polsce dentysta, który zajmuje się również implantologią.
ODPOWIEDZ