pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zakup większej ilości ubrań

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Zakup większej ilości ubrań

Post autor: Pelasia »

Szukam miejsca, gdzie mogę kupić tanio większą ilość ubrań bazowych: t-shirtów, legginsów, koszul. Może znacie coś takiego?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ubrania bazowe? Taki kupisz w H&M.
dominika
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-06-05, 11:17

Post autor: dominika »

Nie oszukujmy się, w H&M mają ubrania o cenie nieadekwatnej do jakości. Wiele razy coś tam kupowałam i niestety jakość zawodziła. Obecnie znalazłam lepszy sposób na takie rzeczy. To wszystko można tanio kupić w http://www.openwear.pl
To hurtownia odzieżowa, pozwalająca na zamawianie przez internet i to już od jednej sztuki. Przesyłkę dostarcza kurier, ale nawet doliczając koszt dostawy nie jest drogo.
No i jakość jest nieporównywalnie lepsza niż z sieciówek.
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
Indygoo
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-19, 09:53

Post autor: Indygoo »

A jaka to większa ilość według Ciebie? Chcesz je sprzedać, czy może chcesz kupić dla siebie większą ilośc ubrań?






____________
www.jakosciowe-leady.pl/oznaczenia-na-t ... -produktu/
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

dominika pisze:Nie oszukujmy się, w H&M mają ubrania o cenie nieadekwatnej do jakości. Wiele razy coś tam kupowałam i niestety jakość zawodziła.
Nie rozumiem o co chodzi z tą jakością w H&M. Ja jestem zadowolona z rzeczy, które tam kupuję.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Bo to chyba zależy od konkretnych ubrań. Niektóre są całkiem niezłej jakości, ale te typowo bawełniane pozostawiają wiele do życzenia.
Awatar użytkownika
Zafira
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2015-09-17, 15:15
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Zafira »

Ja generalnie średnio jestem zadowolona z rzeczy w H&M, bo większość z nich traci kolor, wyciąga się w praniu. Ogólnie staram się teraz unikać cieciówek, bo wszędzie te ciuchy na wieszakach wyglądają jak szmatki. Czasem coś ciekawego udaje mi się kupić w C&A. Ostatnio sama szukałam jakiś koszul i zdecydowałam się na zakup przez internet.
Obrazek
ODPOWIEDZ