pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moja tesciowa krytykuje mój gust kulinarny..

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
fati00
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2014-11-21, 00:22

Moja tesciowa krytykuje mój gust kulinarny..

Post autor: fati00 »

Troche mi przykro było dzisiaj po niedzielnym obiedzie i do teraz mnie trzyma jak teściowa mi pojechała jak słabo radze sobie w kuchni.. Starałam się jak mogłam przyrządzić obiad (2 dania) + potem ciasto.. Wszyscy jedli a jej nie odpowiadało ciągle coś. Co gorsze potem nawet i mój mąż powiedział, że mogłabym się lepiej przyłożyć.
Odechciało mi się na jutro cokolwiek robić.. a jednak trzeba i nawet nie wiem co zrobić..
lektor
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-12-06, 10:21

Post autor: lektor »

to żart? nie dość że im gotujesz 3-daniowy obiad to jeszcze jakieś pretensje? to niech nie jedzą, nie znoszę takiej niewdzięczności! niech gotują sami albo raz drugi trzeci zamów jedzenie z restauracji za kilka stówek, mąż od razu pokocha Twoją kuchnię :) albo spróbuj jakichś nowości, co im podałaś na ten obiad że się tak nie postarałaś?
fati00
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2014-11-21, 00:22

Post autor: fati00 »

Hehehe, chyba faktycznie zamówie z najdrozszej restauracji w mieście i każe płacić. :D Dobry pomysł!
Jeśli chodzi o nowości tak na poważnie, własnie coś bym pokombinowała.
Suzanne
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2011-12-06, 16:25

Post autor: Suzanne »

Taką teściową to lepiej na Księżyc wysłać, albo jej nie zapraszać. Nie podoba się, pokazac gdzie są drzwi i do widzenia ;) Fajne, smaczne i proste w przyrządzeniu dania sa na stronie ancymonki.pl, nawet dla tych najbardziej wybrednych :)
fati00
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2014-11-21, 00:22

Post autor: fati00 »

Suzanne pisze:Taką teściową to lepiej na Księżyc wysłać, albo jej nie zapraszać. Nie podoba się, pokazac gdzie są drzwi i do widzenia ;) Fajne, smaczne i proste w przyrządzeniu dania sa na stronie ancymonki.pl, nawet dla tych najbardziej wybrednych :)
Nawet na księżyc to za blisko.. :D
Przeglądne co tam jest na ancymonkach, a co z tej strony przyrządzałaś? Masz jakieś doświadczenia w kuchni?
Życzę żebys nie miala problemów z teściami takich jak ja. :d
ODPOWIEDZ