pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samorealizacja

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Samorealizacja

Post autor: Empatia »

Samorealizacja dzisiaj jest dla wielu z nas priorytetem.
A czym ona jest dla Was? Do jakiej samorealizacji dążycie i w jaki sposób?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:Samorealizacja dzisiaj jest dla wielu z nas priorytetem.
Owszem ;)
W jakim kierunku się realizuje? Nauka, nauka. Najpierw chce skończyć studia, zdobyć wykształcenie. Później rodzina i praca. Zależy mi na samorealizacji zarówno w życiu zawodowym jaki i prywatnym.
Uważam się za osobę ambitną i wiem, że jeśli naprawdę czegoś chcę potrafię dać z siebie wszystko, aby tylko to osiągnąć.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jak na razie nie realizuję się w jakimś konkretnym kierunku. Może to przyjdzie z czasem? W każdym razie wiem, że zamierzam iść naprzód jeśli chodzi o literaturę, stosunki międzyludzkie i... Moje własne szczęście.
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Niki pisze:Samorealizacja dzisiaj jest dla wielu z nas priorytetem.
Uważam, że samorealizacja jest podstawą egzystencji ludzkiej. Samorealizacja czyli rozwój, osiąganie oznaczonych celów, próbowanie swoich sił, czyli nasza codzienność.

Jak przebiega samorealizacja u mnie? Nauka, jeżeli czymś się zainteresuje po prostu w to wchodzę. Rozwijam się więc na tle intelektualnym, jeżeli chodzi o sferę bardziej prywatną ten rodzaj samorealizacji będzie trwał przez cały okras trwania mojego życia. ;)
oprsitres
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-08-27, 11:16

Post autor: oprsitres »

Wierzę że samorealizacja jest potrzebna każdemu człowiekowi.
dominika
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-06-05, 11:17

Post autor: dominika »

Nie wiem jak wam, ale mi naprawdę ciężko było ogarnąć, co ja tak właściwie chcę robić w życiu. Liceum skończyłam, a potem nawet studia a wciąż nie wiedziała, jak mam się realizować i co to w ogóle znaczy. Poszłam nawet na terapię do pracowni psychorozwoju w Warszawie i dopiero tam sobie wszystko poukładałam. Odkryłam, jaka jestem, co jest dla mnie ważne i przede wszystkim, jak mam dostrzegać własne potrzeby i jak się spełniać. I wiecie, że od tamtej pory jest mi dużo lepiej? A samą terapię też bardzo dobrze wspominam, to było dość nowatorskie, bo polegało na tańcu i ruchu, ale naprawdę wiele mi to dało i bardzo pomogło się odnaleźć w życiu.
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
Lepppss
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-01, 08:55

Post autor: Lepppss »

Nie wiem do końca co to dla Was oznacza. Ja muszę się realizować, bo inaczej nie jestem szcześliwa i to przekłada się na każdą sferę mojego życia.





___________
www.superfigura.com.pl/zadbaj-o-swoje-oczy/
cecoo87
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-10, 09:30

Post autor: cecoo87 »

Staram się jak najwięcej uczyć, nie tylko w pracy, ale również normalnie po pracy. Biorę ze sobą materiały i mam wrażenie, że z tygodnia na tydzień jestem coraz lepszy w tym co robię.
ODPOWIEDZ