pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Telefonowanie przez siec- Inne programy poza skype?

Software - dyskusje na tematy związane z oprogramowanie, doborem odpowiedniego, itp.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Telefonowanie przez siec- Inne programy poza skype?

Post autor: Ciekawaswiata »

Heyka, mam takie male pytanko a mianowiscie czy znacie jakies dobre programy do telefonowania przez siec poza skype? Oczywiscie fajnie by bylo jak by byle tez darmowe :)
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

„Bez zbędnego gadania najlepiej wyślę ci ten link: http://www.paysafecard.com/pl/platnosc/ ... lecznosci/. Tam dowiesz się szczegółów. Pozdrawiam!.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

mialam nadzieje dowiedziec sie czegos wiecej poza linkami ale mimo to wielkie dzieki! :) Ten Callsup mnie zaintersowal, wie ktos jak to doklanie funktionuje? Skype jest naturalnie tez w porzadku ale ostatnio pare razy mi przerwalo w trakcie rozmowy i zastanawiam sie czy sa jakies alternatywy..
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Dzięki CallsUp rozmawiamy ze wszystkimi na korzystnych warunkach z komórki lub stacjonarnego i to na całym świecie.Co do Skype czasami bywają zakłócenia również,jak to bywa czasami i w normalnym telefonie. Ale przynajmniej tym sposobem widzimy osobę z którą rozmawiamy.Słyszałam również,że sporo osób uzywa Team speak `a do komunikowania się przez net,ale to nie ze względu na jakość dźwięku,tylko na szybkość.Z tym,że do lepszej jakości dźwięku należy kupić kartę dźwiękową i co jest oczywiste musi być szybki Internet,żebysmy mogli wysyłać dźwięk w dobrej jakości.Teamspeak jest darmowy,można się nawet komunikować podczas gier online. Można także używać Voip, zaletą tego programu są niskie ceny,zwłaszcza jeśli dużo dzwonimy za granicę.Pozdro.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Ooo dzieki za obszerne info! O Teamspeak tez juz slyszalam,ale jeszcze nie mialam okazji go wyprobowac, mam jeszcze tylko jedno pytanie, co ma z tym wspolnego paysafe? Tylko w ten sposob, mozna za to placic?
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Telefonowanie przez sieć - inne programy poza Skype

Post autor: dobrodziejka »

Aj tam....a kto mówi,że ma coś wspólnego?.hi hi hi....Przecież to są dwie różne pary kaloszy...
Najpierw podałam Ci link od paysafecard,bo tam jest parę możliwości do telefonowania oprócz Skypu,a potem wspomnialam Teamspeak...Pa .Do uslyszenia.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Acha dzieki, to najwyrazniej cos zle zrozumialam, sama sie troche zdziwialam co ma jedno z drugim wspolnego..
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

No i super, że to mamy wyjaśnione. Dobrze jest,kiedy dwoje osób dochodzi do porozumienia hi hi hi, nie to nie żart. A jeśli o mnie chodzi ,ja jednak często korzystam ale właśnie ze Skype, bo szybko i jeśli jest kamerka widzę rozmówcę, szkoda tylko, że nie ma możliwości go dotknąć. :) . Dobrymi komunikatorami są także / gdzieś wyczytałam/ googletalk, InternetCall, oczywiście freecall, Jajah,a ostatnio dosyć groźnym konkurentem dla Skype jest ooVoo -dzięki któremu odbędziemy rozmowę głosową,tekstową oraz video czat.Ale może coś mi się pokręciło. Sprawdzić warto. Pozdrawiam
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

No widze ze znasz sie w temacie ;) to powiedz mi jeszcze jedno, ja korzystam ze skype glownie przez kompa, a jak sie chce przez komorke to musze sobie wykupowac jakis abonament? czy to tez jest gratis?
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Witaj. Nie, abonament Ci nie jest potrzebny. Po prostu ściągasz sobie skype na telefon, chociaż ta aplikacja pewnie jest na każdym telefonie. Ale jeżeli chodzi o ładowanie, to będę się powtarzać, możesz sobie konto naładowac albo tradycyjnie kartą kredytową, albo przez paysafecard. Pa .Powodzonka.
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Acha dzieki, to co juz wiem w tym temacie:) myslalam ze trzeba cos ekstra kupowac, ale skoro nie to jeszcze lepiej..
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Nie, skoro jesteś w posiadaniu paysafecard, niczego nie musisz ekstra dokupowywać. Ale są też i inne programy prócz Skype, np- ooVoo - komunikator, dzięki któremy odbędziesz rozmowę głosową, tekstową oraz video czat. www.programosy.pl/program.oovoo.html oraz Camfrog Video Chat - komunikator internetowy, pozwalający na prowadzenie rozmów wideo z użyciem kamery internetowej. Aplikacja posiada wszystkie niezbędne funkcje umożliwiające komunikację ze znajomymi i poznawanie nowych osób - rozmowy tekstowe i głosowe, tryb czatu, wysyłanie plików www.programosy.pl/program.camfrog-video-chat.html . Ale o tym to już może wiesz. Pa. Pozdrawiam.
reduktor
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-05-22, 12:17

Post autor: reduktor »

Wiele jest Voipów więc można coś wybrać. Dodam GG jeszcze.
ODPOWIEDZ