pompy abs, abs pump

wiercenie studni

W czym ćwiczycie?

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

gilbert pisze:
hewlett pisze:korzystają z innych technologii i inaczej produkują odzież. ceny niestety też są inne i moim zdaniem nieco za wysokie.
wg mnie tez ta cena troche przeraża. chyba ,że odwzorowuje się w uzytkowaniu jakoś niebiańsko dobrze
jak Cię przeraża cena, to zobacz nową kolekcję UA :)

gilbert pisze: dokładnie. no ja tak mam i tyle , więc biegam w obcisłych :P ale staram sie mieć dłuższe koszulki, lub pas na biodrach jeszcze
kiedyś czytałem wywiad z maratończykiem, który mówił, że po 40 km mogą krwawić sutki, bo są tak delikatne, że zwykła koszulka je obciera aż tak.
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

hewlett pisze:jak Cię przeraża cena, to zobacz nową kolekcję UA
Nie jest tak źle z tanową kolekcją, ale fakt można spokojnie znaleźć coś tańszego, Tervel np. nieco spuścił z ceny teraz.
hewlett pisze:kiedyś czytałem wywiad z maratończykiem, który mówił, że po 40 km mogą krwawić sutki, bo są tak delikatne, że zwykła koszulka je obciera aż tak.
To już obleśna wiadomość ale 8) daje do myślenia, chcesz być sportowcem to inwestuj albo cierp.
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Jak jesteś dobrym sportowcem to inni inwestują w Ciebie.
rokefeler pisze: niemal kazdy producent ma linie ze wloknami aktybakteryjnymi, trzeba szukac po produktach
Czyli nie jesteś w stanie podać żadnego przykładu. To dobrze, że o tym piszesz.
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

Mess pisze:Jak jesteś dobrym sportowcem to inni inwestują w Ciebie.
Jasne ale żeby zostać dobrym sportowcem to najpierw musisz zacząć uprawiać sport a do tego jest przydatny sprzęt o którym właśnie rozmawiamy, tyle tylko, że te nici antybakteryjne nie do końca moim zdaniem zdają egzamin.
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Jak chcesz być dobry sportowcem zawodowcem, to raczej musisz zacząć trenować jako młodzik. Nas więc to już raczej nie dotyczy.
A czemu te nici nie działają?
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

Mess pisze:Jak chcesz być dobry sportowcem zawodowcem, to raczej musisz zacząć trenować jako młodzik. Nas więc to już raczej nie dotyczy.
A czemu te nici nie działają?
Dlaczego?? zawsze są jeszcze możliwośći zostania pół amatorem i ganiania w kategoriach 30+ i 40+. A co do nici to się może nieco źle wyraziłem, chodziło mi o to, że te nici zapobiegają smrodowi przy racjonalnym wysiłku, np. jak chodzisz spokojnie po górach, podczas biegu pocisz się znacznie mocniej i też niemasz potrzeby zakładania 2 razy pod rząd brudnej bielizny jeśli jesteś w domu. W terenie w górach to inna sprawa.
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

hewlett pisze:kiedyś czytałem wywiad z maratończykiem, który mówił, że po 40 km mogą krwawić sutki, bo są tak delikatne, że zwykła koszulka je obciera aż tak.
po 40km to by mi wszystko krwawiło, jeżeli bym w ogóle przeżył..
Mess pisze:Czyli nie jesteś w stanie podać żadnego przykładu. To dobrze, że o tym piszesz.
proszę ,zobacz https://www.militaria.pl/tervel/koszulk ... p35033.xml
"środkiem antybakteryjnym opartym na jonach biogennego srebra (Ag+). Środek ten hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Redukuje nieprzyjemny zapach, utrzymuje biologiczną równowagę skóry i zapewnia świeżość wyrobów, "
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

gilbert pisze:po 40km to by mi wszystko krwawiło, jeżeli bym w ogóle przeżył..
Raczej chodziło mi o to, że w kategorii wiekowej 40+ a nie kilometrowej, mój błąd źle się wyraziłem.
gilbert pisze: proszę ,zobacz https://www.militaria.pl/tervel/koszulk ... p35033.xml
"środkiem antybakteryjnym opartym na jonach biogennego srebra (Ag+). Środek ten hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Redukuje nieprzyjemny zapach, utrzymuje biologiczną równowagę skóry i zapewnia świeżość wyrobów, "
Jak powyżej pisałem, przy bieganiu to nie pomaga zwłaszcza jak masz nie zmieniać tego 3 dni.
Może będzie śmierdziało troszke mniej.
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

Carbid pisze:
Mess pisze:Jak chcesz być dobry sportowcem zawodowcem, to raczej musisz zacząć trenować jako młodzik. Nas więc to już raczej nie dotyczy.
A czemu te nici nie działają?
Dlaczego?? zawsze są jeszcze możliwośći zostania pół amatorem i ganiania w kategoriach 30+ i 40+. A co do nici to się może nieco źle wyraziłem, chodziło mi o to, że te nici zapobiegają smrodowi przy racjonalnym wysiłku, np. jak chodzisz spokojnie po górach, podczas biegu pocisz się znacznie mocniej i też niemasz potrzeby zakładania 2 razy pod rząd brudnej bielizny jeśli jesteś w domu. W terenie w górach to inna sprawa.
na olimpiadę w tym wieku raczej już nie pojedziesz :)Czyli działają, wiadomo, że do takich rzeczy to jest zaprojektowane a nie do ekstremalnego biegania.
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

Dokładnie tak, ma oddychać w warunkach wzmożonego wysiłku.
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

i w tych samych warunkach w co niektórych modelach antybakteryjnych będą działały te jony srebra ,tak,że zapach sie nie będzie unosił
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

Carbid pisze:
Mess pisze:Jak jesteś dobrym sportowcem to inni inwestują w Ciebie.
Jasne ale żeby zostać dobrym sportowcem to najpierw musisz zacząć uprawiać sport a do tego jest przydatny sprzęt o którym właśnie rozmawiamy, tyle tylko, że te nici antybakteryjne nie do końca moim zdaniem zdają egzamin.
zapytaj innych czy rozpościerasz nieprzyjemny zapach w takiej koszulce z jonami srebra i czy jest on gorszy/lepszy/inny niż w pozostałych.
Carbid pisze:
hewlett pisze:jak Cię przeraża cena, to zobacz nową kolekcję UA
Nie jest tak źle z tanową kolekcją, ale fakt można spokojnie znaleźć coś tańszego, Tervel np. nieco spuścił z ceny teraz.
nie jest źle? jest droższa od poprzednich kolekcji, a to już jest drogo. masz racje, są tańsze marki równie dobre, ale np. nie mają tej samej renomy jak Tervel, który choć dobry nie jest szerzej znany.
Carbid
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-05-06, 13:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Carbid »

gilbert pisze:i w tych samych warunkach w co niektórych modelach antybakteryjnych będą działały te jony srebra ,tak,że zapach sie nie będzie unosił
A co się z nim stanie ?? Zniknie? opadnie??
hewlett pisze:zapytaj innych czy rozpościerasz nieprzyjemny zapach w takiej koszulce z jonami srebra i czy jest on gorszy/lepszy/inny niż w pozostałych.
Po co pytać jak człowiek sam czuje, że już jest koniec koszulki bo samemu się czuje.
hewlett pisze:nie jest źle? jest droższa od poprzednich kolekcji, a to już jest drogo. masz racje, są tańsze marki równie dobre, ale np. nie mają tej samej renomy jak Tervel, który choć dobry nie jest szerzej znany.
Twój wybór możesz kupować renome, albo sprzęt. Jak wolisz tak rób.
Życie najbliższe swej istocie smakuje najlepiej.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

zapach bierze się w skrócie z tego, że rozwijają się bakterie. jony srebra są antybakteryjne- więc mniej bakterii mniej przykrego zapachu.

akurat w tym przypadku renoma idzie w parze za jakością i dlatego jest to ciężki wybór.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

gilbert pisze:
rokefeler pisze:a dla mnie tez na lato, lubie dlugi rekaw nawet w upaly
izolujesz sie od promieni słonecznych? metoda na arabskich kupców;] i czy ta koszulka w 30st z długim rękawem "ogarnia" pocenie się w pełnym słońcu ?
dokladnie jak mowisz,
zwiekszone powierzchnie ażurowe, a na przedramieniu sie juz tak nie pocisz
hewlett pisze:kiedyś czytałem wywiad z maratończykiem, który mówił, że po 40 km mogą krwawić sutki, bo są tak delikatne, że zwykła koszulka je obciera aż tak.
moj kumpel tak mial, strasznie cierpial, juz po 10km, bawelna jest straszna
gilbert pisze:proszę ,zobacz https://www.militaria.pl/...k_r)_p35033.xml
"środkiem antybakteryjnym opartym na jonach biogennego srebra (Ag+). Środek ten hamuje rozwój bakterii, grzybów i pleśni. Redukuje nieprzyjemny zapach, utrzymuje biologiczną równowagę skóry i zapewnia świeżość wyrobów, "
mam taka, wlasnie z imlitaria.pl super, polecam
Carbid pisze:Jak powyżej pisałem, przy bieganiu to nie pomaga zwłaszcza jak masz nie zmieniać tego 3 dni.
pomaga, podaje przyklad z zycia, kiedys cwiczylem w bawelnianych tshirtach, trening, do prania, i po paru treningach w tej samej koszulce smierdziala po zalozeniu jej na 5 min przed treningiem, bawelna sie juz nie dopierala, szczegolnie w niskich temp,
ODPOWIEDZ