pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kreator stron WWW

Sieć...
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Kreator stron WWW

Post autor: Mercus »

Witam,
Szukam kreatora stron WWW który nie będzie zbyt trudny w obsłudze.
Kreator musi potrafić:
- Zrobić formularz rejestracyjny. Który będzie miał blokadę na IP. (Jeden IP jedno konto.)
- Funkcje sklepu internetowego.
- Możliwość zablokowania ofert sklepu po którymś z kolei produkcie.
Czy w ogóle takie coś jest możliwe, bo spotkałem się również z opiniami, że żaden kreator nie posiada takich funkcji, że funkcje te należy wykonać samemu. Ktoś może to potwierdzić? Generalnie chodzi i o stworzenie strony sklepu internetowego, nie musi być to jakaś skomplikowana strona, ważne żeby można było wykonać w/w funkcje. Zastanawiam się nad użyciem jednego z kreatorów z http://www.nazwa.pl/kreator-www/ nie wiem jednak czy kreatory te stosuje się również w przypadku sklepów internetowych, czy są to jedynie kreatory używane do standardowych stron www?
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Oczywiście, że możliwe :)
Wronskaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-11-13, 08:25

Post autor: Wronskaa »

Powiedzcie mi, czy takie strony zrobione w kreatorze stron sa dobrze optymalizowane pod kątem seo, czy może jednak nie da się tego osiągnąć poprzez kreator?
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Strony stworzone na szybko zwykle są praktycznie nie zabezpieczone, co prędzej czy później skończy się na ataku hakerów, dobrze wiedzą o tym programiście tworzący projekt https://wspieram.to/mysec którzy chcą pomóc ludziom zabezpieczać strony, a na razie szukają chętnych do pomocy w rozwinięciu projektu
ika.jelonek
-#
-#
Posty: 94
Rejestracja: 2016-07-15, 21:45

Post autor: ika.jelonek »

A do czego potrzebna Ci jest ta strona? Bo jeżeli to np. strona firmy, to zdecydowanie lepiej będzie, jeśli strona będzie stworzona przez profesjonalistów. Nie można tego robić byle jak, bo wtedy na pewno klienci nie będą chętni skorzystać z usług takiej firmy :/ Dlatego ja skorzystałam z oferty http://specialspace.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu. Moja strona wygląda bardzo nowocześnie i profesjonalnie, co odbija się też na słupkach odwiedzin i sprzedaży :)
AnnaLis
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2018-01-22, 11:06
Kontakt:

Post autor: AnnaLis »

spoko strona , dzięki za link !
Proszę zobacz Oferty Pracy w Polsce Nex-Jobs np. Koszalin
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2018-01-23, 15:50

Post autor: The Chosen One »

Osobiście raczej nie mam zaufania do takich kreatorów. Zdecydowanie lepiej jest jak dla mnie skorzystać z pomocy jakiejś znającej się na rzeczy firmy. ;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
balek
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-05-15, 17:13

Post autor: balek »

Strony robione z kreatorów nigdy nie powinny być stosowane w przypadku firm, jest to mało profesjonalne i nie przyciągnie klientów. Tworzenie stron internetowych można nazwać nawet sztuką, mało kto potrafi je dobrze programować, więc trzeba uważnie przeszukiwać portfolia firm.
ODPOWIEDZ