pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie sukienki są teraz modne?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Jakie sukienki są teraz modne?

Post autor: agahem »

Chciałabym się Was zapytać, jakie sukienki są teraz modne?
Ale także w jakich sukienkach Wy najbardziej lubicie chodzić oraz oczywiście, czy w ogóle lubicie chodzić w sukienkach?
Ja uwielbiam nosić eleganckie sukienki, natomiast takie bardziej casualowej jakoś mi nie odpowiadają...
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Nie wiem, czy można powiedzieć dokładnie, jakie sukienki są teraz modne. Zarówno takie oversize, jak i bardzo dopasowane. Najlepiej zobacz sukienki newlook - tam jest mnóstwo różnorakich fasonów. Ja noszę i casualowe, i eleganckie. W zależności od okazji.
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

A myślicie, że koronkowa sukienka to nieśmiertelny trend? :)
tamara20
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-01-23, 08:12

Post autor: tamara20 »

To chyba zależy jak dużo masz tej koronki...ale wydaje mi się, że np. taka z koronkowym dekoltem jak tutaj http://www.tivesti.pl/modne/sukienki.html jest dość uniwersalna prawda?
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

koronkowe rzeczywiście potrafią wyglądać fajnie:)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

sporo w kwesti sukienek mozna podpatzrec na zdjeciach z gali oscaorwej - z tego co zauwazylam to na pewno długie, nawet ciągnące się, czesto z lejacego lub zwiewnego materiału
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

Zapraszam na stronę poradnika modowego, tam dowiecie się wszystkiego w tematyce Mody: https://poradnikmodowy.wordpress.com/ :)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja czytałam na zagranicznym portalu modowym, że w tym sezonie wielkim przebojem będzie kolor żółty. Żółta sukienka ze Sprzedajemy.pl to rzecz, którą koniecznie chcę mieć wiosną w swojej szafie. Nie jestem fashion victim, ale uwielbiam bawić się nowymi trendami ;-)

Obrazek
Awatar użytkownika
herbjul09
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-25, 22:18
Lokalizacja: Piła

Post autor: herbjul09 »

Zółty kompletnie mi nie leży... Najlepiej się czuję w beżach albo bladych różach :)
Sport jest sublimacją popędu do przyglądania się i tendencji: sadystycznych, ekshibicjonistycznych, homoerotycznych i erotyki ruchowej.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Zależy kto się w czym dobrze czuje. Ostatnio wspominano, że w 2015 roku wróci czar sukienek maxi i dziewczyny zaczną zakładać. Wiosna się zbliża, więc poczekamy i zobaczymy czy tak serio jest :)
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja też myślę, że modne są teraz sukienki maxi w tym stylu i sama mam ich kilka w swojej szafie. Czekam już tylko na cieplejszą temperaturę, żeby móc je ubrać :)
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Mnie się udało znaleźć ostatnio wiele fajnych sukienek i spódnic dla dziewczyny na Złotych Wyprzedażach. Akurat było ostatnio sporo okazji, jak dzień kobiet, więc ta strona uratowała i życie. Zalogujcie się i zobaczcie, co można tam znaleźć.
ODPOWIEDZ