pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co robić po maturze?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
EF Education
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-06-01, 15:41

Co robić po maturze?

Post autor: EF Education »

Czy wiesz, co robić po maturze? Czy wyniki były dla Ciebie satysfakcjonujące?

Jeśli wciąż zastanawiasz się nad swoją przyszłością, dobrym rozwiązaniem może być GAP YEAR, czyli rok przerwy między szkołą średnią i studiami. Na ważne decyzje masz jeszcze czas. Podróże w piękne miejsca, nowe kontakty, zagraniczne inspiracje, a przy okazji nauka 3 języków obcych – brzmi zachęcająco ;) sprawdźcie sami na ef.pl :)
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Po maturze, to już dawno każdy powinien mieć plan na swoje życie... w końcu liceum/technikum było profilowane...
anna80
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-06-16, 11:40
Kontakt:

Post autor: anna80 »

Dokładnie jak piszesz. Tylko planem nie są studia wyższe, lecz co będziesz po nich robił w życiu.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Moim zdaniem warto jest wybrać się na studia, które obecnie dają bardzo duże perspektywy. Pracodawcy jednak zwracają uwagę na dyplom tak więc warto jest mieć go w kieszeni.
Polecałbym wybrać przyszłościowy kierunek.
Na pewno dobrym rozwiązaniem są studia na zarządzaniu i inżynierii produkcji: http://www.dobrauczelnia.pl/kierunek-za ... -produkcji - ta uczelnia w Warszawie oferuje bardzo ciekawy tryb kształcenia i dość rozbudowany program na studiach tak więc warto jest się zainteresować.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Dzisiaj mamy takie czasy, że jakiekolwiek wybierze się studia,nie ma się żadnej pewności, że potem znajdzie się pracę. Ale zaraz po maturze należy coś wybrać i nie wolno przerywać nauki,bo można się zbytnio rozleniwić i o studiach się zapomni. A nauka języków obcych jak i ich znajomość jest jak najbardziej wskazana,to się zawsze w życiu przyda. I najlepiej taki obrać kierunek,w którym będziemy się czuli dobrze, a i z pracą może jakoś da się radę. Trzeba liczyć na szczęście i na tzo,że jednak może coś się zmieni na lepsze?? hmmm..........
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Iść na studia! Albo zrobić sobie rok przerwy i popracować:)
tundera
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-13, 08:38

Post autor: tundera »

Ja zdecydowałam się na pracę
rondal
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-08-22, 11:27

Post autor: rondal »

Ja również pracuję.
marlenaor
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2014-09-03, 13:09
Kontakt:

Post autor: marlenaor »

Ja pracuję i chodzę na kursy :)
Bozydar
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2014-11-13, 14:59

Post autor: Bozydar »

Do pracy :)
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Na pewno jakieś studia bo po coś się robi ta maturę:) I warto poszukać jakiejś pracy pieniążki się zawsze przydadzą:)
inimon
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2015-01-14, 16:56
Kontakt:

Post autor: inimon »

Popracować i poukładać sobie w głowie do jakiego celu i jakimi drogami chce się dążyć.
entorek
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-02-21, 18:59
Kontakt:

Post autor: entorek »

Pracować i wybrać się na studnia zaoczne. Czytałem informacje, że studenci mający praktykę + wiedzę mają większą szansę na zatrudnienie niż po studiach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
przystup
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-02-23, 20:52
Lokalizacja: Łomża

Post autor: przystup »

najlepiej iść do pracy i jednocześnie na studia, proponuję zaoczne, to coraz lepsze rozwiązanie,
W niebie brak wszys­tkich in­te­resujących ludzi.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Praca da Ci więcej korzyści. Szybciej się usamodzielnisz.
ODPOWIEDZ