pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Aplikacje/Gry na Tablet

Hardware - wszystko co dotyczy sprzętu komputerowego.
allucard
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-04-24, 16:55

Aplikacje/Gry na Tablet

Post autor: allucard »

Otóż stałem się szczęśliwym posiadaczem tableta z androidem z wersją 4.0. Wcześniej jedyny mój kontakt z zielonym ludkiem to telefon xperia l. Nie powiem całkiem miłe mam doświadczenia, i poruszanie i nawigacja sprawiają mi wielką przyjemność. No właśnie ale wiem, że niektóre aplikacje są dostępne tylko na tablety a inne tylko na telefony. Prócz takich klasyków jak Ninja Fruit i Barry (taki ziomek co lata z odrzutowym plecakiem), to co moglibyście polecić? Może jest jakaś fajna klawiatura (coś jak swift na telefon. W sensie, wiem, że jest klawiatura swift na tablety ale może coś innego bym wypróbował). Także za wszelkie nazwy gier lub aplikacji będę bardzo wdzięczny, niezależnie czy płatne czy bezpłatne, choć nie ukrywam, ze bezpłatne wzbudzą większy uśmiech na mojej twarzy :D
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

Przede wszystkim:
Messenger
MxPlayer - b. dobry odtwarzacz video
ipla - video za free
Google Currents - newsy od Google
Quick office - to taki "biurowy pomocnik"

To mój niezbędnik ograniczony do minimum :-)
allucard
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-04-24, 16:55

Post autor: allucard »

Dzięki wielkie!
od tamtego czasu trochę poszperałem po sieci i znalazłem coś takiego jak:
-kingsoft office - taki darmowy office na androida
-AVG -antywirus
-no i Baldurs gate!

A znacie jakieś edukacyjne apki? Coś w styku do nauki języka niemieckiego albo może jakieś takie rozwijające człowieka :)
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

możesz poszukać w darmowych aplikacjach w necie poprostu wpisz w google free apps i tyle. chyba ze szukasz czegoś konkretnego.
(z gier koniecznie plants vs zombies)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

kocham zombiaczki :D
Mam tez fajna pakę do ćwiczenia brzucha ;)
Fajne są też magazyny w wersji na tablet, niektóre multimedialne nawet.
Nie wiem jak w google pay, ale w app storze jest top ten bezpłatnych apek, warto zaglądać.
allucard
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2014-04-24, 16:55

Post autor: allucard »

Okej już trochę czasu upłynęło więc podzielę się moim doświadczeniem. Najlepsze gry na androida są darmowe. Plants vs Zombie 2 -mega! Mapy, komunikatory i inne bajery są niesamowite. Morze możliwości :) magazynu w większości są płatnę, czy wersję mobile tygodników jednak natrafiłem na coś takiego jak NG Odkrywca. Pisemko na tableta dla trochę młodszych (choć i starsi mogą się dokształcać i do mnie trafiło pomimo, ze poza ramy wiekowe targetu pewnie się wybijam:)). A fejsbukowego mesendzera to nie warto instalować bo badzie jakich mało :P
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

-kingsoft office- przydatny, korzystam:) a jesli chodzi o magazyny bezplatne to ja tez przegladam Odkrywce National Geographic i wcale nie sadze, ze to dla mlodszych:) maja sporo ciekawych informacji ,podanych w fajny sposob:)
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

gadulka pisze:-kingsoft office- przydatny, korzystam:) a jesli chodzi o magazyny bezplatne to ja tez przegladam Odkrywce National Geographic i wcale nie sadze, ze to dla mlodszych:) maja sporo ciekawych informacji ,podanych w fajny sposob:)
jest to trochę jak ebook?
ODPOWIEDZ