pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Telewizja muzyczna Stars.Tv

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Telewizja muzyczna Stars.Tv

Post autor: galaxy »

Padła jej nazwa w innym temacie muzycznym i sporo osób okazuje się, że ją zna. Żeby nie orbić offtopu, zapraszam tu wszystkich słuchaczo-oglądaczy STARS.TV :)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Zgłaszam się! Właśnie słucham i leci Best Now :)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Od jakiegoś czasu oglądam Stars TV - świetna stacja. Najbardziej lubię Best Decision i Best Dance, choć inne pasma też czasem oglądam ;-)
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Również znam i lubię. ;) Najbardziej chyba Best Rock. :D A wiecie, że mają teraz akcję TOP wszech czasów i można głosować na swoje ulubione kawałki, a potem w święta oni je wyemitują (tzn. te, które miały najwięcej głosów)? :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Też właśnie słyszałem o tej akcji. Swoje propozycje już wysłałem :-) Ciekaw jestem wyników, na pewno będę w święta oglądał Stars TV.
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

Również jestem fanką StarsTV - najbardziej lubię Best Oldies :)

Efemeryczna słyszałam i będę wysyłać swoje propozycje, tylko że nie mogę się zdecydować na razie !!! :lol:
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ja tez to chyba najbardziej Best Oldies lubię, ale jest dość późno więc nie zawsze udaje mi się posłuchać :)
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

samba pisze:Ja tez to chyba najbardziej Best Oldies lubię, ale jest dość późno więc nie zawsze udaje mi się posłuchać :)
Leci też w niedzielę o 7 rano :D Chyba o tej godzinie w weekend nikt nie jest na nogach, ale jakby ci się zdarzyło to już wiesz jak możesz zacząć dzień :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

W ogóle widzieliście nową ramówkę? Od stycznia będzie np. Best Eurodance. Dla mnie to chyba będzie ulubione pasmo!
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

wygadany, skąd masz takie info? :) Ja nic nie wiedziałam!
ashkka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-15, 08:50

Post autor: ashkka »

Ja usłyszałam o tej stacji nie dawno, ale polecam, bo jest świetna, puszczają popularne i dobrze znane piosenki, poza tym prawie nie ma tam reklam.
ODPOWIEDZ