pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Air max'y

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Air max'y

Post autor: Mercus »

Chciałem się zapytać, co myślicie o air maxach? dla niewtajemniczinych podsyłam link: http://sklep.adrenaline.pl/search.php?f ... ilter_new= mnie się one bardzo podobają, ale moja dziewczyna mówi, że wyglądają jakby to były jakieś buty ortopedyczne, przez co mi trochę obfrzydziła je.. mam teraz mieszane uczucia.. To jak z nimi jest? są fajne, czy po prostu ja się nie znam?
depestele
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-08-05, 11:13

Post autor: depestele »

Co do wyglądu to może i nie są to najpiękniejsze buty świata, ale jedno trzeba o nich powiedzieć. Są to najbardziej wygodne buty jakie kiedykolwiek miałem na nogach.
Itor
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-19, 13:20

Post autor: Itor »

Według mnie te są dużo lepsze wyglądają lepiej http://stendi.pl/buty-sportowe-adidas-o ... on-p313003
franek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-24, 14:25

Post autor: franek »

Mercus, jakie w końcu airmaxy kupiłeś?
leny
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2013-11-25, 09:29

Post autor: leny »

Buty są bardzo fajne i wygodne . Sam zamówiłem przez internet za 200 zł i niestety przyszły mi podróby ;/ Jak chciałem odesłać to sie okazało że siedziba jest w Honkongu... to sobie darowałem i sprzedałem je na miejscy za połowe ceny .
Awatar użytkownika
efen
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2014-02-16, 09:27

Post autor: efen »

leny pisze:Buty są bardzo fajne i wygodne . Sam zamówiłem przez internet za 200 zł i niestety przyszły mi podróby ;/ Jak chciałem odesłać to sie okazało że siedziba jest w Honkongu... to sobie darowałem i sprzedałem je na miejscy za połowe ceny .
hehe kupujesz nowe air maxy za 200 złotych i spodziewasz się oryginałów?
No proszę Cię, przecież to głupota.
Od razu widać co jest oryginalne a co nie: www.gumtree.pl/fp-air+max?isSearchForm=true
Nigdy, ale to przenigdy nie oczekuj, że kupisz oryginał za pół ceny.
Albo podróba, albo kradzione i dotyczy to wszystkiego.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Dokładnie Air maxy to kosztują przynajmniej 400zł, gdzieś w wyprzedażach min. 300. Ludzie sami są sobie winni. Jak to się mówi, oszczędny płaci dwa razy :-)
ODPOWIEDZ