pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kawa

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Lubię smak i zapach kawy, ale niestety mój organizm wciąż pozostaje niewrażliwy na działanie kofeiny.
A cukier i mleko przestałam dodawać już dawno temu. Te dodatki gościły jedynie w początkach mojej kawowej drogi.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Nie jestem uzależniona od kawy aczkolwiek lubię sobie czasami wypić. Najchętniej pijam rozpuszczalne aczkolwiek i czarna z mlekiem i cukrem oczywiście przejdzie. :)
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Ja jestem uzależniona od kawy zbożowej ale ona nie jest szkodliwa...chyba
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Ja jestem uzależniona od kawy zbożowej ale ona nie jest szkodliwa...chyba
W tych czasach wszystko jest możliwe, ale z założenia nie jest szkodliwa gdyż to kawa przeznaczona dla dzieci. Sama również czasami sobie popijam lubię anatola i tak łaszę się teraz by spróbować waniliowego. Ogólnie jednym z minusów tej kawy jest dla mnie zapach. Śmierdzi tragicznie, ale w połączeniu z mlekiem jest bardzo dobra. ;D
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Ja nie lubie z mlekiem, bo mleko zabija dobre wlasciwosci kawy. Bez mleka i cukru na prawde czujesz smak dobrej kawy. Wiadomo, że złej nic nie uratuje ;)
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Bez mleka i cukru na prawde czujesz smak dobrej kawy.
Tak, smak fusów i gorzkość :D No i ten smród i niesmak w ustach. A fe :roll:
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Lubię kawę, kiedyś piłam codziennie, teraz piję może jedną na tydzień... Tylko rozpuszczalną z mlekiem i cukrem.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Tak, smak fusów i gorzkość No i ten smród i niesmak w ustach. A fe
za 10lat pewnie nie bedzie ci to już przeszkadzać
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

za 10lat pewnie nie bedzie ci to już przeszkadzać
Dlaczego? Piję kawę wtedy kiedy mam ochotę i pijam tylko z mlekiem i cukrem a najlepiej jeszcze jak jest rozpuszczalna. Nie zamierzam się przerzucić na syf. :> To tak jak pić czysta bez zapijania.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

To tak jak pić czysta bez zapijania
tak też można xD
Nie no w sumie każdy może sobie pić jak chce. Ja dolewam mleka jak jest za gorąca a musze ja szybko wypić, lub gdy mnie najdzie taka ochota.
Ja tam strasznie lubie kawe jej smak i zapach w sumie nawet te fusy mi nieprzeszkadzają
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

ja lubię tylko z ekspresu:D i do tego musi to być kawa tchibo- krema, mielona na wagę:D po prostu ją uwielbiam, obowiązkowo z mlekiem. najlepsza jest gorąca. jak wystygnie już nie jest taka dobra:D
Awatar użytkownika
yourlittlegirl
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2011-12-03, 18:48

Post autor: yourlittlegirl »

Lubię smak kawy i tylko dlatego ją piję. Niestety nie działa na mnie pobudzająco
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

Lubię jedynie jej zapach. Nie smakuje mi za chiny.. Nawet po dodaniu 4 łyżek cukru i mleka jest dla mnie za gorzka. Za cappucino też nie przepadam.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Lubię kawę i chyba dlatego piję ją codziennie, bo jeśli chodzi o kwestie rozbudzania mnie, to kawa już dawno na mnie nie działa - pewnie musiałabym zrobić sobie kilka tygodni przerwy ;-) Zaczynałam od kawy rozpuszczalnej z dużą ilością mleka, ale przez lata to ewoluowało i teraz piję świeżo mieloną, sypaną kawę, dość mocną i z odrobiną śmietanki :) W moim przypadku zgubą jest to, że do kawy muszę mieć coś słodkiego, nie musi być tego wiele, mogą być np. takie czekoladki i wtedy wystarczy mi 1-2 do jednej kawusi :) Ale słodycze muszą być ;-) dla mnie to nierozerwalny zestaw :D Aaaa, idę sobie zrobić kawę :D
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

kawę pije tylko jak najdzie mnie ochota, dla smaku. nie działa na mnie w ogóle, a czasami by się przydała jej 'moc' :D
ODPOWIEDZ