pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Castingi

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Castingi

Post autor: wikaG »

Zakładam ten temat tu, bo nie bardzo wiem gdzie mogę poza tym działem...

Poszukuje informacji o castingach do filmów, sesji itd.

Marzy mi się żeby zaistnieć w mediach ;)

Ale tak serio - jakby ktos mial cynk, albo wiedzial co zrobic żeby dać sie zauważyc, to niech pisze :)

Miłego ;)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Oj marzenie wielu... też bym nie narzekała będąc celebrytką i zarabiając pieniądze i to naprawdę duże pieniądze, w całkiem przyjemny sposób (przynajmniej tak mi się wydaje) :D
Można spróbować od zapisania się do agencji modelek/modeli.. ale do tego trzeba mieć idealne proporcje i naprawdę dużo determinacji by się udało. Można zrobić sobie znajomości i w ten sposób łatwiej być zauważonym..tylko gdzie je zdobyć?
Pozostają Ci jeszcze programy telewizyjne typu "mam talent" :D
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

wikaG - teraz jest dość głośno o nowym talen show, w którym będą poszukiwać aktorów :)
mam ich na fejsie:
http://www.facebook.com/ZostanGwiazdaFi ... ts&fref=ts
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Kołomyja pisze:wikaG - teraz jest dość głośno o nowym talen show, w którym będą poszukiwać aktorów :)
mam ich na fejsie:
http://www.facebook.com/ZostanGwiazdaFi ... ts&fref=ts
Faktycznie, ciekawa sprawa. Będę musiał też zlajkować. Zwyczajne castingi już są nudne, po za tym ciągłe dojazdy do dużych miast mnie męczą.
widzę, że nagrodą jest udział w filmie, i to nie jako statysta. Do tego masa innych nagród. Świetna sprawa, szczególnie, że nic to nie kosztuje.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Najfajniejsze jest to, że jeśli się Tobą zainteresują po wysłanie zdjęcia/filmu to zapraszają na kolejny etap - nie trzeba marnować czasu.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Podoba mi się, że ten program jest taki konkretny, wiesz co wygrywasz i jakie masz mieć umiejętności. Masz zagrać w filmie, a nie prezentowa bliżej nieokreślone talenty.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Skoro "zostań gwiazdą filmową" to filmową.
Są też inne programy, gdzie się tylko śpiewa itd.
Elfica - w mam talent mnie wkurzało, że i tak zawsze wygrywali ci co śpiewają. Aktorów nam brakuje, jakby nie patrzeć to jest ciągle kilkanaście osób, które się przewija na ekranie.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Dokladnie tak! Ja na pewno będę kibicować! Ciekawa jestem kiedy już udostępnią te filmiki z nagraniami uczestników!:P
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

mickeymouse pisze:Dokladnie tak! Ja na pewno będę kibicować! Ciekawa jestem kiedy już udostępnią te filmiki z nagraniami uczestników!:P
Ogólnie jak wyczytałem na ich stronie, to zgłaszać się można do końca miesiąca, a głosowanie zacznie się w połowie listopada. Ciekawe na kogo będzie można głosować i ile filmów wrzucą do sieci :-)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

O to już niedługo! Nie znalazłam tej info. Jak mają wrzucić filmy wszystkich uczestników? Jak przejrzeć powiedzmy 1000 zgłoszeń? :D Chyba będzie to jakoś wszystko lepiej zorganizowane. Tak myślę. :D ale ciekawa już jestem! Mam nadzieję, że ten miesiąc szybko mi zleci ;)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Jakoś tam dadzą radę :-) Jeżeli jurorzy z Mam talent czy innych robią to też całe dnie, to ci też sobie poradzą.
A tutaj masz harmonogram:
http://zostangwiazdafilmowa.pl/o-programie/
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Głosowanie od 22 listopada, w sumie trochę późno, ale pewnie szybko minie ;p Obym tylko nie zapomniała, bo znając mnie to jestem do tego zdolna ;p
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Wiesz, jednak będzie się trzeba przekopać przez te setki zgłoszeń. Widziałem ostatnio, że już jakoś koło tysiąca osób się zgłosiło, więc naprawdę pokaźna liczba osób. A jednak wstepna selekcja jest.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Jestem na etapie kończenia swojej autoprezentacji i też się zamierzam zgłosić. Nic się w sumie nie traci a nuż się uda :)
Ktoś z Was się zgłasza???
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

No ja się zgłosiłem, dlatego tutaj taki aktywny jestem, hehe :-D
ODPOWIEDZ