pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Moja największa wygrana...

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
brokenstring
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-14, 11:52

Moja największa wygrana...

Post autor: brokenstring »

Totolotek, konkursy, loterie - gracie? :) Na pewno zdarzyło Wam się choć raz ;)
Pochwalcie się swoją największą wygraną!

Ja zacznę - w lotto tylko trójka za 10 zł :P ale za to w konkursie internetowym wygrałam 5000 zł - trzeba było zbierać głosy znajomych (w sumie to można powiedzieć, że nie tyle wygrałam, co wypracowałam sobie wygraną klikając na hellbuzz.pl - warto było :) )

Gram w konkursach bardzo często i sporo udało się upolować, ale jeszcze nic nie przebiło tej wygranej w gotówce. A u Was? :)
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

kilka razy trójka, raz 4/6 w lotto (raz prawie miałbym szóstkę bo mi się przyśniła razem z liczbami, skreśliłem i okazało się, że wszystkie liczby jedna pozycja wyżej :/ ), rower na święcie rowerów, kupon na myjnię samochodową, chipsy, lody (3 razy pod rząd - okazało się że kupiłem w sklepie takiego loda, że biorąc następnego za free też wygrywał i tak 3 razy;) ), i wiele wiele innych wymienionych i niewymienionych ;)
brokenstring
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-04-14, 11:52

Post autor: brokenstring »

A nie kusi Cię, żeby pograć w konkursach w necie? Pełno ich teraz i od koloru do wyboru - można próbować szczęścia w loteriach, można starać się zachwycić czymś jury, można zbierać głosy internautów... (osobiście najbardziej lubię te ostatnie, bo mam poczucie, że mam wpływ na moją wygraną :) - im więcej czasu poświęcę na siedzenie na Hell Buzzie tym większą szansę mam na zgarnięcie nagrody)

A lodów też nawygrywałam swego czasu :) Kiedyś można było oszukiwać i wymacać na patyczku, bo tylko zwycięskie lody miały grawerowany napis ;D
Awatar użytkownika
Wilk
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-08-05, 10:38
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Wilk »

Moja największa wygrana to możliwość zafundowania solidnego kopniaka w tył jednego osła ;D satysfakcja niesamowita
ODPOWIEDZ