pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Płacz

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Płacz - rzecz całkiem normalna. Każdy czasem potrzebuje dać taki upust swoim emocjom. Nie ma ludzi, którzy są wiecznie twardzi, niewzruszeni. Musieliby chyba w ogóle nie mieć uczuć.
Zdarza się płakać. Ze szczęścia chyba 2 razy, ze smutku - kiedyś więcej.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Płacz

Post autor: dobrodziejka »

Witam ! Nie wierzę,że może być ktoś,kto nie płacze,a płaczemy ze szczęścia i ze wzruszenia, bywa także,że z nerwów,bezsilności.Mnie dużo nie potrzeba,żeby ryczeć,film,występy dzieci,tragedie rodzinne,albo po prostu właśnie jakaś błahostka,pomyślę o czymś nie miłym,przykrym i już płaczę.Podobno płaczu nie powinno się wstydzić,zresztą wtedy oczyszczają się nasze oczy. :) :( Pozdrawiam.
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

łzy są potrzebne. Człowiek ,który nie płacze to jest człowiek , który jest pozbawiony uczuć .
Zdarza mi się zarówno ze szczęśćia jak i ze smutku ;)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Czasami bywa i tak,że facet płacze,ale co innego ma na myśli.Nieraz może się i mazać z innych powodów,niż z pokazania,że też posiada organ zwany sercem.Chociaż osobiście spotkałam takiego uczuciowca,płakał na widok każdego nieszczęścia jakie spotkało kogokolwiek.Miłych Świąt.Pozdrawiam i do usłyszenia.
Awatar użytkownika
my_myself
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-01-22, 13:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: my_myself »

A ja uważam, że płacz to całkiem naturalna rzecz i to wcale nie jest oznaka słabości ;) jasne, zdarza mi się - kiedy nie daje rady, cos mi sie nie udaje, albo chwila zwątpienia.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Pewnie,że płacz nie koniecznie musi oznaczać słabości. Ludzie mimo wszystko bywają wrażliwymi osobami. I nie ma co się wstydzić płaczu, podobno płacze tylko dobry człowiek.

[ Dodano: 2012-03-15, 10:12 ]
No tak,przeważnie nochal jest opuchnięty i worki pod oczętami. Ale podobno płacz jest okey, oczyszcza oczy.Ja także ryczę i tio przy każdej okazji, na filmie,jeśli ktoś umrze, jak ktoś ładnie tańczy,śpiewa,jak się komuyś dzieje krzywda. Czasami i z samotności,z bezsilności. Dla mnie każda okazja jest dobra,żeby sobie popłakać,czyli inaczej mówi się,że płacz mamy na wierzchu. :)
Awatar użytkownika
waldek
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2012-10-29, 11:07

Post autor: waldek »

Płakałem tylko po śmierci najbliższych w wypadku. Tak to nie miałem powodów do tego.
Jeśli przyda Ci się dobry kredyt gotówkowy to znajdziesz go na stronie porównywarek kalkulator.pl
Martysia
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2012-10-23, 14:13

Post autor: Martysia »

Płacz czasami oczyszcza, daje ulgę - dlatego warto czasami sobie popłakać, żeby nam się lepiej zrobiło.
niam
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2013-06-25, 16:43

Post autor: niam »

Zdecydowanie za często. Wśród bliskich mi osób jestem uznawana wręcz za płaczkę. :P

Potrafię się popłakać tylko dlatego, że ktoś mnie zdenerwował. Potrafię się rozpłakać, bo coś mi nie wyszło. Potrafię się rozpłakać, bo przypomniało mi się coś smutnego. Potrafię się rozpłakać, bo ktoś na mnie krzyczy. I mogłabym wymieniać tak dalej...
fredi
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-10, 11:57

Post autor: fredi »

Ja bardzo nie lubie jak kobieta nadużywa płaczu i wykorzystuje go do osiągnięcia celu
amelinkaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-12, 13:26

Post autor: amelinkaa »

No to nie jest w porządku ale płacz niekiedy jest potrzebny , oczyszcza :) Czasami mi się zdarzy głównie jak buzują we mnie emocje , jeszcze oczywiście ze szczęścia czy smutku.
twist
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-02-14, 10:11

Post autor: twist »

Mnie bardzo drażni jak kobieta stara się cos wymusić płaczem lecz jak widze że jest powód tego płaczu poważny to staram sie wszystko zrobić żeby ją pocieszyć :) Polecam zatańczyć głupi taniec :P
kotek
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-20, 13:27

Post autor: kotek »

ja często płaczę na filmach, łatwo się wzruszam
werwo
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-21, 14:25

Post autor: werwo »

Znam dużo ludzi którzy wzruszają się na filmach , mi czasami też się łezka zakręci , ostatnio jak Polacy odbierali złoto w Soczi.
miga
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-02-26, 11:30

Post autor: miga »

Ja też płakałam jak Polacy zdobywali medale :D
ODPOWIEDZ