pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Trądzik

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Nieosiagalna
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2009-03-17, 17:48

Post autor: Nieosiagalna »

Żebyś się nie przeliczyła..
No może nie do końca bo wiadomo , że trzeba go leczyć ale nie tabletkami antykoncepcyjnymi... Sama jakoś próbuję się uporać z tym ale nie wzielabym tych tabletek do ust w życiu.. Byłam u wielu dermatologów i tylko jeden nie zaproponował mi leczenia tabletkami tylko przepisal mi witaminy i masci :) sama na własną rękę równiez próbowałam się leczyć ale nie bardzo mi wychodziło wręcz odwrotnie pogarszało mi stan skóry..
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nieosiagalna pisze:No może nie do końca bo wiadomo , że trzeba go leczyć ale nie tabletkami antykoncepcyjnymi... Sama jakoś próbuję się uporać z tym ale nie wzielabym tych tabletek do ust w życiu.. Byłam u wielu dermatologów i tylko jeden nie zaproponował mi leczenia tabletkami tylko przepisal mi witaminy i masci sama na własną rękę równiez próbowałam się leczyć ale nie bardzo mi wychodziło wręcz odwrotnie pogarszało mi stan skóry..
Czasem tylko tabletki pomagają.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A u mnie jest inna bajka Nigdy nie miałam trądziku ale odkąd biorę antykoncepcję zaczęły mi wyskakiwać pojedyncze krostki. Moja mama uznała że dopiero zaczynam dojrzewać :P Sama nie wiem czemu tak jest W sumie ostatnio regularnie robię kawitację i problem z syfami zanika :)
kawka
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-22, 10:38

Post autor: kawka »

Ja i tak brała pigułki w celach antykoncepcyjnych-sylvie20. Też myślałam, że trądzik przejdzie. Jednak okazało się że mam tzw. trądzik hormonalny i dostałam sylvie30 i to rzeczywiście pomogło.
mikiqu
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-10-13, 12:17

Post autor: mikiqu »

z hormonami jest troch lipa, bo trądzik znika, ale po odstawieniu tabletek wraca... teraz najskuteczniejsza metoda leczenia trądziku to retinoidy doustne, ale dermatolodzy przepisują je niechętnie, wiąże się też z ryzykiem niefajnych skutków ubocznych, dlatego trzeba mieć kontakt z naprawde dobrym i zaufanym dermatologiem
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Typowego trądziku nie miałem, ale był okres, że na 2 dni wyskoczyły mi krosty, głupia alergia.
kawka
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-06-22, 10:38

Post autor: kawka »

Wiesz co te retinoidy to mnie przerażają, jak słyszałam o tych wszystkich skutkach ubocznych to ja podziękowałam. A jeśli chodzi o hormony, to fakt nie zawsze pomagają, jak na razie biorę sylvie30 i jest ok. Wiem, że po odstawieniu może być lipa, ale to tez nie reguła może akurat u mnie efekt się utrzyma.
High_heels
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2012-03-29, 11:35

Post autor: High_heels »

hmm trądzik często jest efektem nie zmywania makijażu, bądź nie mycia twarzy. Poczytaj sobie na http://ziolatradzik.pl
WielkiZbyszek
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-03-27, 14:12

Post autor: WielkiZbyszek »

http://www.naturala.pl/kategoria/na-skore tutaj mają też coś co może pomóc :)
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Warto byłoby zacząć leczenie trądziku od zrobienia porządnej diety oczyszczającej. Często za trądzik odpowiedzialne są toksyny gromadzące się w organizmie
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Czytałem, że duży wpływ na powstawanie trądziku ma niewłaściwa dieta, toksyny zalegające w organizmie. Poczytajcie sobie np. o oleju kokosowym: http://www.hellozdrowie.pl/jedzenie/ole ... -suplement Ponoć ma właściwości zwalczające trądzik. Ja akurat go nie używałem, u mnie na szczęście trądzik sam minął :-)
jania999
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-04-13, 18:15

Post autor: jania999 »

Podstawą jest wizyta dermatologa. On najlepiej ci doradzi co najlepsze. Własnymi sposobami można zaszkodzić.
Kamerzysta na wesele http://videomarco.com.pl
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Ja to smarowałem kremem Acne Derm. Krem nie jest drogi, a skuteczność jest dobra. Nie mam zastrzeżeń, nie uczulał mnie.
Awatar użytkownika
herbjul09
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-02-25, 22:18
Lokalizacja: Piła

Post autor: herbjul09 »

Mi z kolei pomógł tylko Izotek , w moim przypadku trądzik był w ciężkiej postaci. Cena może nie najniższa, ale naprawdę mi pomógł, ale myślę, że nie ma co oszczędzać, jeśli chodzi chodzi o nasze zdrowie i samopoczucie
Sport jest sublimacją popędu do przyglądania się i tendencji: sadystycznych, ekshibicjonistycznych, homoerotycznych i erotyki ruchowej.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

I czym zwalczasz tę dolegliwość?
ODPOWIEDZ