pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dlaczego tak reagują ?

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
zegarek
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-08-02, 20:47

Dlaczego tak reagują ?

Post autor: zegarek »

Siemanko :)
Zastanawiam się od pewnego czasu dlaczego ludzie reagują tak samo na mój styl ubioru. O tuż noszę bardzo szerokie spodnie , luźne , duze koszulki z Nadrukami sprzecznymi z rządem i prawem tak po prostu skate. Ludzie nie akceptują mojego stylu ubioru. Wiadomo o co chodzi , tak zwane "krok w kolanach" Co mam zrobić ?
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

nie przejmować się.
Skejci są fajni. ;>
Awatar użytkownika
Scott
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2011-07-14, 13:04

Post autor: Scott »

Jaki kraj takie podejście. Polska nie jest jeszcze wbrew pozorom krajem cywilizowanym.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Pytasz poważnie co masz zrobić?
Jeżeli faktycznie zgadzasz się z przesłaniem swoich koszulek "sprzecznych z rządem" i chcesz być takim luzakiem na jakiego się kreujesz to nie rozumiem Twojego problemu.
To tak samo jakby ja się przejmowała tym,że ludzie się na mnie patrzą bo mam kolczyki i tatuaże.
Jeżeli tak bardzo Tobie to przeszkadza to idź do H&M-u bądź innej sieciówki,ubierz się jak manekin na wystawie i po problemie.

[ Dodano: 2011-08-03, 19:07 ]
Pytasz poważnie co masz zrobić?
Jeżeli faktycznie zgadzasz się z przesłaniem swoich koszulek "sprzecznych z rządem" i chcesz być takim luzakiem na jakiego się kreujesz to nie rozumiem Twojego problemu.
To tak samo jakby ja się przejmowała tym,że ludzie się na mnie patrzą bo mam kolczyki i tatuaże.
Jeżeli tak bardzo Tobie to przeszkadza to idź do H&M-u bądź innej sieciówki,ubierz się jak manekin na wystawie i po problemie.
Awatar użytkownika
zegarek
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2011-08-02, 20:47

Post autor: zegarek »

Dzięki wielkie , po prostu lubię chodzić w luźnych ciuchach a co do sprawy rządu i prawa to faktycznie jestem bardzo wrogo nastawiony
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

sory,wkleiła mi się dwa razy ta sama wiadomość.
Po prostu zastanów się czy faktycznie przeszkadza Tobie,że sie gapią czy szukasz na siłę problemów.
WybebeszonyTrup
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2011-08-17, 13:04

Post autor: WybebeszonyTrup »

Bo teraz są w modzie metroseksualiści i hipsterzy. Jeżeli byłbyś jednym z nich to byłbyś super sweet ajć i w ogóle.
Nie rób z tym nic, ubieraj sie jak ubierasz.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja tam chodzę w szerokich spodniach i jest mi z tym bardzo dobrze :D I w koszulce z marihuaną I mam gdzieś co inni myślą :)
Chodź w sobie w czym czujesz sie dobrze :)
ODPOWIEDZ