pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Trzy problemy..

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
pokedx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-09, 21:45

Trzy problemy..

Post autor: pokedx »

Witam serdeczniee;)
Mam nadzieję,że pomozecie mi.. :)

1 problem:
Podoba mi się dziewczyna, jest bardzo ładna ale nie znam jej, widziałem tylko jej zdjęcia na blogu :P
Tylko,że ja nie mam zbyt pięknej urody.. i nie mam swojego stylu.. reprezentuję 'nicość' ;x.

2 problem:
Nie mam żadnych znajomcych.. to znaczy paru mam ale z nimi rzadko wychodzę i 95% czasu spędzam w domu niemiłosiernie się nudząc... ;/ Może to wina mojego charakteru albo coś...

3 problem:
Nie mam dziewczyny od bardzo długiego czasu i ciężko mi ją znaleźć.. Po prostu jestem bardzo brzydki.. Stylu swojego nie mam :/ Mam nadzieję,że wiecie o co chodzi...

Proszę o porady, pomoc - whatever! ;)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Czytam i nie rozumiem Twoich problemów.. Masz strasznie niską samoocenę.
Jesteś brzydki? Ty tak uważasz czy cały świat? Uwaga - weź się za siebie, nie mówię o tym, żeś szedł na siłownie czy coś w tym stylu. Zaakceptuj siebie takim jakim jesteś, uwierz to połowa sukcesu a nawet więcej. A tak w ogóle to dlaczego tak sądzisz?
pokedx pisze:tylko jej zdjęcia na blogu
A wiesz jak ona w rzeczywistości wygląda? Era słitaśnicych foć nie zawsze odpowiada "na żywo". Na pewno w świecie realnym istnieję wiele fajnych dziewczyn, które możesz poznać.
pokedx pisze:że wiecie o co chodzi..
Chłopie jaki styl? Bądź sobą to nic trudnego. Przyjaciele? Nie realnie trudno? Zacznij od for, czatów takich jak Ty są tysiące.
A na miłość zawsze znajdzie się czas - znajdzie się prędzej czy później.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Tak jak koleżanka powiedziała, wiesz jaki jest twój największy problem?
Brak akceptacji siebie - tak samo było w moim przypadku.
Pierwszy krok to zaakceptować siebie - stylu? Człowieku styl, każdy ma inny - każdy reprezentuje siebie nie "nicość".

Może koleżanka ma racje, na miłość przyjdzie czas - musisz na początek zmienić siebie, zaakceptować takiego jakim jesteś i dbać o swoje zalety - nie mów iż ich nie masz bo każdy je ma!

Po za tym mówię, gdzieś na tym Świecie każdy ma przeznaczoną dla siebie drugą połówkę.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

pokedx, musisz "wziąć się do roboty" i zacząć budować swój świat na nowo. Najpierw uwierz w siebie. Spróbuj się polubić, zaakceptuj swój wygląd, oddaj się swoim zainteresowaniom - powinieneś nauczyć się być sobą i odnaleźć w tym jakąś radość. Dopiero potem można robić coś w kierunku znajomych i dziewczyn. Wszystko zaczyna się w Tobie.
pokedx
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2011-05-09, 21:45

Post autor: pokedx »

jest lepiej ;p ale moze byc bardzo dobrze;d
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

pokedx, to dobrze, że lepiej. Trzymamy kciuki, by było
pokedx pisze:bardzo dobrze;d
:)
ODPOWIEDZ