pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Witam!

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Snup pisze:ostatecznie jak chcecie mogę je wstawić jeżeli chcecie oczywiście
Jasne, nalewa... wyślij! ;) W sumie sztuka bliska moim zainteresowaniom, to chętnie zobaczę.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Ziutolecki pisze:Łohoho, telefonem komórkowym?! Próbowałem kręcić kiedyś filmiki telefonem
A tu ja akurat miałem inaczej ^^ Koledzy chcieli mnie zabrać bym kręcił im filmiki jak świrowali na torze motocrossowym - bo mówili iż komórką robiłem bardzo dobre ujęcia, co do filmików. Mieli mi załatwić jakąś Cyfrówkę - i tyle z tego było "Same słowa".


To zaraz dam je.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wstaw koniecznie ;).
Snup pisze: Tylko nie wiem czemu, na zdjęciach wszystko dla mnie lepiej wygląda.
Czy ja wiem czy ciekawiej... Dla mnie po prostu inaczej. Mimo wszystko nic nie zastąpi czegoś 'na żywo', a w zdjęciach smutna bywa ich nieruchomość i pewnego rodzaju martwość. Choć z drugiej strony to pozytyw, bo można dłużej kontemplować pewne szczegóły i patrzeć na stałość, która...
O nie. Znowu zaczynam xD.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

selene pisze:O nie. Znowu zaczynam xD.
Widać, że Forum potrzebuje Ciebie, a Ty Forum! ;) I tak trzymać!
Snup pisze:o mówili iż komórką robiłem bardzo dobre ujęcia, co do filmików.
Jasne, chodziło mi po prostu o przewagę czegoś stabilniejszego, z większymi miżliwościami.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Selene - nie przerywaj, ja lubię czytać takie rozwinięte wypowiedzi - często mi braknie ich, bo moje towarzystwo w jakim obracam się nie toleruje moich wypowiedzi długi i z ilością słów którą nie rozumieją ^^ Znaczy zatracam już tą umiejętność, bo zakazali mi tak pisać :PP

Dodałem zdjęcia na ImageShack®

Link do galerii: http://img64.imageshack.us/g/zdjcie0055a.jpg/

Bez przerabiania, oryginalna wielkość itp. Więc zdjęcia duuuże - No chyba że mam je zmniejszyć, to mówcie.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Więc kontynuując:
...jest pewnego rodzaju pociechą wśród niestałości i nie zawsze korzystnych zmian. Reasumując, ten kij ma dwa końce.
Snup pisze:Znaczy zatracam już tą umiejętność, bo zakazali mi tak pisać :P P
To ją odratuj ;D.
Wiesz, może dla swoich zdjęć załóż nowy temat w grafice :)? Później je przejrzę, bo teraz nie mam zbyt wiele czasu, a nie chcę robić tego na szybko.
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Od ratuj, tak się mówi - tylko później znowu będą na mnie wkurzeni że tak pisze i mówię - i do końca zjebie to co zdążyłem odbudować po moim wybryku (chodzi tu o Przyjaciela)

A co do tematu, nowego - chyba zrobię... Dziś chyba nawet ^^
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Po tym, jak skomentowałeś fakt, że "nie wychodzą" Ci zdjęcia, nastawiłem się, że faktycznie może tak być. Nieźle mnie "zzonkowałeś" w pierwszej chwili. Człowieku: nie znam się na fotografii, ale niektóe ujęcia są naprawdę piękne. Proponuję je naprawdę pokazać w oddzielnym temacie (chyba, że już to zrobiłeś, jeszcze nie sprawdziłem :P ).
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Już temat zrobiony, jestem ciekaw krytyki konstrukcyjnej xD
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Snup pisze: i do końca zjebie
Ałć ;D! Przejmujesz się innymi?
Możesz nam jeszcze zdradzić skąd taki nick 8) .
Awatar użytkownika
Snup
-#
-#
Posty: 161
Rejestracja: 2011-04-23, 22:42
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Snup »

Wiedziałem że kiedyś ktoś o to zapyta! xD

Już mówię, otóż gdy byłem w podstawówce - 5 i 6 klasa. Cały czas uganiałem się za jedną dziewczyną, kupowałem jej pierścionki, naszyjniki kwiaty i takie tam. Chciałem z nią chodzić, ale ona nie chciała - każdy z znajomych się śmiał ze mnie, bo jak mówili - nie była ładna. Ale dla mnie nie liczy się wygląd tylko, a bardziej charakter - tylko ona nie chciała... Tak przez dwa lata było, w tym czasie "koledzy" zmieniali dziewczyny jak rękawiczki - około 1 na tydzień. W końcu kolega po obejrzeniu jednego filmu (Gdzie bohater mógł mieć wszystkie, i tak też było), bohatera przezywali Snup, zdobywca dup. Kiedyś kolega tak na mnie powiedział, takie przeciwieństwo mnie - i tak zaczęli mi mówić. Ostatecznie w 1 klasie gimnazjum zrezygnowałem za uganianiem się za ową dziewczyną jak mnie ośmieszyła przed całą szkołą.

Teraz na mnie mówią "Czarnuch" - nikt nie wie czemu xD
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Snup pisze:Wiedziałem że kiedyś ktoś o to zapyta! xD
No widzisz ;).
Hm, historia ciekawa.
Miłego forumowania.
Awatar użytkownika
QueenDream
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2011-02-16, 20:54
Kontakt:

Post autor: QueenDream »

Witaj
Forum wielotematyczne Zapraszam do rejestracji na pewno nie pożałujesz!
ODPOWIEDZ