pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kobuch mnie złapał

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
djslawo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-05-22, 21:36

Kobuch mnie złapał

Post autor: djslawo »

Witam mam pytanie do tych którzy mieli następpujący przypadek:

Dziś 2 lutego złapał mnie kobuch (kontroler biletów) z racji tego,że nowy miesiąc z pośpiechu zapomniałem kupić bilet . Mam do was takie pytanie: Czy jesli kupię bilet miesięczny na imię na 1 miasto a pieczątka z tyłu będzie na "1 lipca" i pójdę do KZK GOP to zapłacę tylko kwotę manipulacyjną ? 10zł? czy to nie wchodzi w gre ?

Proszę o poważne odpowiedzi
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Czemu ma być pieczątka na 1 lipca? O.o




Ja znam dużo przypadków, gdzie koleżanki pierwsze dni jeździły bez biletu, bo zwyczajnie zapominały go kupić. Łapał je kanar i albo jemu się wytłumaczyły, dlaczego nie mają biletu (jeśli kanar w porządku był to puścił to płazem) albo jak szły zapłacić to okazywały bilet i płaciły właśnie tylko 10 zł.
djslawo
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-05-22, 21:36

Post autor: djslawo »

sorka,chodziło mi o "1 luty" ,bo złapali mnie 2 lutego ;( ,czyli mogę tak zrobić i wtedy zamiast 90zł to płace 10zł?
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Na sto procent Ci to przejdzie. Skoro pieczątkę będziesz miał pierwszego lutego, bilet imienny, to w czym problem? ;>
Nie znam się na tym dokładnie, ale jak na moje oko to nie będzie z tym problemu.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Nie jestem pewien czy ci się taki numer uda ponieważ jest bardzo możliwe że jest również wydrukowanetak jak u mnie dokładny czas kupienia biletu oraz data i jeżeli zobaczą że bilet został kupiony powiedzmy godzinnę po wypisaniu mandatu to widać chcesz z nich robić idiotów. Więc jeżeli przed dostaniem mandatu nie masz tego biletu kupionego to jednak ci się to nie uda
ewenement88
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2011-04-03, 14:38

Post autor: ewenement88 »

i jak, udało się? :roll:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

ewenement88, problem sprzed 2-óch miesięcy, takich tematów nie odświeżamy, autor wątku nie udziela się na forum
Zablokowany