pompy abs, abs pump

wiercenie studni

[ Przedstaw] Hej

Jesteś nowy na forum? Przedstaw się! Wystarczy kilka słów.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

a czyż w pewnym stopniu nie fascynujące jest mieć dwa światy i nie wiedzieć gdzie jest granica między nimi
To poczytaj o osobowości wielorakiej, jak dla mnie bardziej fascynujące.
Wiedza bierze się z książek oczywiście z wykładów również, jednak bardzo często odbiega od rzeczywistości więc wolę zgłębiać tę tematykę na konkretnych przykładach.
Czy ja wiem. Moja kuzynka studiowała na tym kierunku. Mówiła, że jej się podoba, ale zmieniła kierunek na inżynierię i bawi się z DNA, bo ma większe szanse na znalezienie pracy po tym kierunku niż po patologi.
Swoją drogą film "Patologia" jest dość ciekawym studium na ten temat, chociaż to już dość ekstremalna sprawa.
Ten film jest dość oryginalny, ale jak na moje oko jego głównym wątkiem jest to jak daleko człowiek jest w stanie się posunąć dla rozrywki, wypaczenie moralności, itd. Nie wiem natomiast co tam można studiować w tym filmie. Chyba jak uprawiać seks na stole w prosektorium.
Awatar użytkownika
fakir
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-11, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fakir »

Czytałem coś, z tego co pamiętam ma to zupełnie inne podłoże, ale postaram się zgłębić bardziej ten temat. Jasne co innego zainteresowanie co innego praca, ja wybieram się na chemię, podobno są dofinansowania do tego kierunku.
Co można studiować w tym filmie - otóż zagadki jakie zadają sobie uczestnicy "gry" zdaję sobie sprawę, że to jest dalekie od rzeczywistości, jednak sam proces odgadywania przyczyny śmierci i jego rekonstrukcja.

[ Dodano: 2011-02-18, 10:29 ]
W końcu nie dokończyłem zdania i wysłałem i jego rekonstrukcja wymaga wielkiej wiedzy i spojrzenia z wielu płaszczyzn.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

zdaję sobie sprawę, że to jest dalekie od rzeczywistości
Mało powiedziane.
jednak sam proces odgadywania przyczyny śmierci i jego rekonstrukcja wymaga wielkiej wiedzy i spojrzenia z wielu płaszczyzn.
Wolę Doktor G. Filmy fabularne to bardzo głupi sposób na naukę takich rzeczy. Bo szczerze to musiałabym siedzieć z książką w ręku i sprawdzać wszystko co było "medyczne" aby mieć pewność, że reżyserka niczego nie podrasowała dla lepszego efektu. Często mi się zdarza oglądać jakiś film i łapać za głowę, bo takie pierdoły sprzedają niczego nieświadomej widowni.

Ale skoro uważasz, że tak się dokształcasz, to spoko. Ale nie chciałabym być przez Ciebie krojona.
Awatar użytkownika
fakir
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-11, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fakir »

Ruth pisze:Ale skoro uważasz, że tak się dokształcasz
Nie pisałem, że kształcę się na podstawie filmów. Po za tym pisałem, że się tym interesuje a to nie jest jednoznaczne z chęcią podejmowania takich działań.
Ruth pisze:Ale nie chciałabym być przez Ciebie krojona.
Nawet jeśli to i tak byś nic nie czuła :P
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Hej.
i kolejny Robercik na forum :D
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Nie pisałem, że kształcę się na podstawie filmów.
Oglądając wynosisz jakąś wiedzę, a więc dla mnie się kształcisz. Z resztą bez powodu tego nie oglądasz.
Awatar użytkownika
fakir
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-11, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fakir »

Filmy kształcą ale raczej nie powinno to być podstawowe źródło wiedzy.

[ Dodano: 2011-02-19, 23:31 ]
Aurilka pisze:kolejny Robercik na forum

jakieś kiepskie wspomnienia ? :P
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Filmy kształcą ale raczej nie powinno to być podstawowe źródło wiedzy.
Nie pisałam, że podstawowe. :roll:

Miłego udzielania się.
I większej aktywności.
Awatar użytkownika
fakir
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-11, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fakir »

Ok, wygrałaś :) filmy stanowią pewne źródło wiedzy.

[ Dodano: 2011-02-20, 00:08 ]
Większa aktywność - więcej czasu, matura te sprawy.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Większa aktywność - więcej czasu, matura te sprawy.
A tak, przeżywam to samo. Ale mam ferie i się obijam ciut.
Awatar użytkownika
fakir
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2011-02-11, 14:56
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: fakir »

Niestety ja z pewnych względów (zachowam dla siebie) mam ograniczone pole w tej kwestii.
ODPOWIEDZ