pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Życzenia na 20 urodziny

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
betka0147
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-30, 23:46
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Życzenia na 20 urodziny

Post autor: betka0147 »

Mój problem polega na tym, że poszukuję fajnych, oryginalnych, ale zarazem poważnych życzeń urodzinowych :) Prezent jaki chcę zrobić to coś w rodzaju kartki bądź książki z masy solnej a na niej napisać wierszyk-życzenia. Szukałam w googlach, ale znalazłam same typu 'dużo słonka, ptaszka nad głową, chmurek itd." Nie chcę, żeby to były życzenia zbyt poważne, ale też nie tego typu które wcześniej napisałam :) Może macie jakieś ciekawe 'dojścia' do czegoś takiego? :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Zawsze jak szukam w necie ciekawych życzeń mam z tym spory problem. Nic nigdy nie wpada mi w oko. Jakiś czas temu stwierdziłam, że już lepiej idzie mi wymyślanie ich samemu. Tak od serca.
A dla kogo te życzenia? Zawsze możesz zacytować jakiś wiersz; ewentualnie sklecić coś sama. Rymy nie są najważniejsze. Najbardziej chyba liczy się oryginalność, którą tym sobie zapewniasz ;p.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

"Dużo zdrowia i radości,
a na imprezie dużo gości"....

http://www.klamerka.pl/ --- prosszzz.
betka0147
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-30, 23:46
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Post autor: betka0147 »

selene pisze:A dla kogo te życzenia?
Dla chłopaka :)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Najbardziej oryginalne i najlepsze będą te życzenia, które wymyślisz sama, a nie jakieś skopiowane z internetu. Nie lubię tego. Zawsze życzenia układam sama, szczególnie dla bliskich mi osób. Życzę im przede wszystkim tego, czego akurat pragną i tego o czym marzą. Znasz swojego chłopaka, wiesz jaki jest, wiesz czego chce, o czym marzy więc mu tego życz.
W internecie nie znajdziesz nic mądrzejszego, więc trochę wyobraźni i włóż w to swoje serduszko.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Więc polecam Ci napisanie własnych życzeń. Zawsze możesz dołączyć do nich jakiś fajny cytat. Jeśli to Twój chłopak, może coś stąd -> Click . Powodzenia.
betka0147
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2011-01-30, 23:46
Lokalizacja: Kraków (okolice)

Post autor: betka0147 »

Dziękuję wszystkim za pomoc :) Życzenia wybrałam, trochę przerobiłam po swojemu ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Skoro problem rozwiązany, temat zamykam;)
Zablokowany