pompy abs, abs pump

wiercenie studni

doradzicie mi ?

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
diduszka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2011-01-08, 15:10

doradzicie mi ?

Post autor: diduszka »

Co mam zrobić?
Mam 15 lat. Jestem zakochana w chłopaku o 3 lata starszym od pół roku.
Bardzo chciałabym z nim być, ale moi znajomi twierdza ze to nie jest chłopak dla mnie, że pobawi się mną i zostawi. Próbowałam już o nim zapomnieć, ale nie umiem..
Na weselu razem się bawiliśmy, jak poszliśmy na spacer wyznał mi miłość, ale za 2 dni wyjeżdzał do Niemiec do pracy i kontakt się urwał..
Teraz nie wiem czy wznowić ten kontakt czy raczej spróbować o nim zapomnieć i znaleźć sobie kogoś innego ?

Dodaje , że jest on już w Polsce, ale różni nas 40 km..
Awatar użytkownika
Hendoslaw
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-01-07, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Hendoslaw »

Powiem tak... Kiedyś związki 15 latków mnie śmieszyły, ale wsumie to nic takiego. Ad Rem. 18 lat to taki wiek transformacji człowieka przed dorosłością i nie wiadomo jak człowiek się zachowa. Wiem to po sobie. Próbuj nigdy nic nie wiadomo. Musisz sama się przekonać czy to jest ten. 40 km to nic przy prawie 500....
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Też mam chłopaka trzy lata starszego i też dzieli nas 40 km. Z tą różnicą, że ja jestem starsza od Ciebie. Zadaj sobie tylko pytanie czy te 40 km. was nie przerośnie? Wprawdzie nie jest to spory kawałek, ale czy będziecie mieli możliwość częstego widywania się? Możesz spróbować, co ci szkodzi... bądź co bądź nic nie tracisz. Odezwij się do niego i wznów kontakt. Może sama uznasz, że to jednak nie to, że to była tylko chwilowa fascynacja. :)
ODPOWIEDZ