pompy abs, abs pump

wiercenie studni

'Przeciwieństwa się przyciągają'

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Jeżeli charaktery nie są skrajne, to oczywiście, że przeciwieństwa przyciągają. Czasem musi być ktoś, kto sprowadzi nas na ziemię i pozwoli spojrzeć na coś z innego punktu widzenia. Czasem mam wrażenie, że ja i moja przyjaciółka to dwie różne osobowości. Ona spokojna, rozważna, zawsze myśląca o innych, twardo stąpa po ziemii, a ja zupełnie na odwrót. 'Dwa czarne charaktery, a jakże odmiennej barwy... '
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Przyciągają ,ale i odpychają. Z przeciwieństwem byłam prawie rok i po prawie roku mnie to przeciwieństwo odepchnęło a przyciągnęła bratnia dusza. ;)
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

You_Like? pisze:Przyciągają ,ale i odpychają.
różnie w zyciu bywa. te powiedzenie jest moim zdaniem zbędne :P
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Jak już to odpychają;D 1 taki był całkowite przeciwieństwo mnie to w 1 dzień go pogoniłam;D.Jak ktoś się interesuje lub jest taki jak druga osoba to się lepiej rozumieją dłużej gadają mogą się pomądrować xD
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Przyciągają się. Zdecydowanie. :)
Ja i mój chłopak jesteśmy zupełnie inni.
Mi buzia się nie zamyka, jestem wszędzie, jestem głośna i nadpobudliwa. On jest małomówny i raczej nie rzuca się w oczy. I jesteśmy szczęśliwi. Sądzę, że dzięki tym skrajnościom świetnie się uzupełniamy i każde może pracować nad swoim charakterem. ;)
Kiedy staję się nadpobudliwa koleżanki śmieją się, że jedynym sposobem na uspokojenie mnie chociaż po części jest sprowadzenie mojego Lubego... :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Różnie bywa ale w przypadku mojego brata i jego żony całkowicie się to sprawdza.
Ja ze swoim też jesteśmy bardzo różni z charakteru Czasem aż się przez to kłócimy ale łączy nas styl życia i zawsze potrafimy dojść do porozumienia.

Na pewno coś w tym jest :)
Awatar użytkownika
WildTigerOna
-#
-#
Posty: 214
Rejestracja: 2010-10-20, 15:20

Post autor: WildTigerOna »

Według mnie owszem charaktery muszą się różnić i tak tez jest ludzie łączą się na zasadzie przeciwnych temperamentów(są cztery podstawowe: flegmatyk, melancholik, sangwinik i choleryk) i tak choleryk łączy się najczęściej z flegmatykiem a sangwinik z melancholikiem. Jednak moim zdaniem coś tez musi lączyć fajnie jak sa to np wspólne zainteresowania.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Przeciwieństwa mogą intrygować. Są zaskoczeniem, odmiennością, zapewnieniem różnorodności. To może przyciągać. Podobieństwa zaś dają chyba bardziej poczucie zrozumienia. Wszystko zależy od tego czego się szuka. Jaki ma się charakter, czego kto oczekuje. Ale owszem, 'burza charakterów' może się sprawdzać.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Hm, być może coś w tym jest. Przeciwieństwa się przyciągają, uzupełniają, ale jednak wydaje mi się, że na dłuższą metę zbyt duże różnice prowadzą do nieporozumień i sporów. Jednak wolę jeśli mój partner jest bardziej podobny do mnie, rozumie mnie i wie co czuję. Chociaż sprzeczanie się od czasu do czasu też jest fajne. :D
Awatar użytkownika
Awakening
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2010-11-21, 20:23

Post autor: Awakening »

U mnie by to nie przeszło.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Jeśli to nie są skrajne przeciwieństwa, to mogą się przyciągać. Myślę, że osoby z bardzo odmiennymi charakterami długo ze sobą nie wytrzymają. Ale też nie mogą być takie same, bo byłoby nudno.
ODPOWIEDZ