pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jakie konto bankowe?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

Cześć wszystkim!
Od 1 października zaczynam swoją pierwszą pracę zarobkową i potrzebuję założyć konto. Tak, wcześniej nie miałem, nie czułem potrzeby. Poprzeglądałem trochę oferty banków i ze względu na to że mam 19lat to mogę korzystać z kont dla młodych. Całkiem fajnie zapowiada się w bgż bo 3 miesiące siłowni za free. Ktoś ma jakieś inne sugestie?
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

Chyba tylko jedną ! Brać póki jest taka okazja :D Chyba nie ma nic lepszego jak wszystko za free :p Sam się zastanawiam nad zmianą konto i przejściem do bgż
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

alexx pisze: 2018-09-26, 11:37 Chyba tylko jedną ! Brać póki jest taka okazja :D Chyba nie ma nic lepszego jak wszystko za free :p Sam się zastanawiam nad zmianą konto i przejściem do bgż
Ale też chcesz wziąć konto maksymalne? Czy jeszcze inne są warte uwagi?
sempai
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-27, 19:01

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: sempai »

alexx pisze: 2018-09-26, 11:37 Chyba tylko jedną ! Brać póki jest taka okazja :D Chyba nie ma nic lepszego jak wszystko za free :p Sam się zastanawiam nad zmianą konto i przejściem do bgż
w bgż mega jest to, że tam nie ma nigdy ukrytych kosztów. W przeciwieństwie do innych banków niestety... niedawno dlatego właśnie się przeniosłem do nich. Jak zobaczyłem jeszcze darmową siłownię to już nie trzeba było mnie namawiać :D
MasaF pisze: 2018-09-26, 11:43
alexx pisze: 2018-09-26, 11:37 Chyba tylko jedną ! Brać póki jest taka okazja :D Chyba nie ma nic lepszego jak wszystko za free :p Sam się zastanawiam nad zmianą konto i przejściem do bgż
Ale też chcesz wziąć konto maksymalne? Czy jeszcze inne są warte uwagi?
ja polecam się zapoznać z ich kontami ale ogólnie jeśli jesteście w tym przedziale wiekowym to maksymalne jest chyba najlepsze
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

sempai pisze: 2018-09-28, 13:58 w bgż mega jest to, że tam nie ma nigdy ukrytych kosztów. W przeciwieństwie do innych banków niestety... niedawno dlatego właśnie się przeniosłem do nich. Jak zobaczyłem jeszcze darmową siłownię to już nie trzeba było mnie namawiać :D
A jak wgl wygląda sprawa z tym karnetem? Zakładasz konto i masz siłownie? Dają Ci w banku jakiś karnet?
sempai pisze: 2018-09-28, 13:58 ja polecam się zapoznać z ich kontami ale ogólnie jeśli jesteście w tym przedziale wiekowym to maksymalne jest chyba najlepsze
Widziałem jeszcze optymalne, ale siłka chyba jest w pakiecie z maksymalnym jedynie, nie?
vikary
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-03-18, 13:42

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: vikary »

Polecam dla młodych w Inteligo zero opłat.
Baska
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2018-09-19, 22:09

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: Baska »

MasaF pisze: 2018-09-28, 21:03 A jak wgl wygląda sprawa z tym karnetem? Zakładasz konto i masz siłownie? Dają Ci w banku jakiś karnet?
Na stronie jest napisane, że nie musisz mieć karty członkowskiej, a wejście do obiektu następuje za pomocą Twojego telefonu komórkowego ;)
MasaF pisze: 2018-09-28, 21:03 Widziałem jeszcze optymalne, ale siłka chyba jest w pakiecie z maksymalnym jedynie, nie?
Trzeba złożyć wniosek o Konto Maksymalne lub Optymalne za pomocą Linka promocyjnego banku do 31.10.2018 r., żeby otrzymać 'nagrodę " :D

Zastanawiam się czy jest możliwość założenia tego konta może online, bez wychodzenia z domu? Wiecie jak to ewentualnie zrobić ??
Awatar użytkownika
db982
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-10-02, 11:05

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: db982 »

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Zgadzam się z tym w 100%.
Są prawdy na tym świecie, których ludzie tak naprawdę nie chcą znać.
sempai
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-27, 19:01

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: sempai »

Baska pisze: 2018-10-01, 23:08 Na stronie jest napisane, że nie musisz mieć karty członkowskiej, a wejście do obiektu następuje za pomocą Twojego telefonu komórkowego ;)
No i to się nazywa podążanie z duchem czasu. Po co nosić cały portfel jak można mieć jedynie telefon przy sobie. Dla mnie to jest wygoda i prostota o którą zawsze zabiegam.
Baska pisze: 2018-10-01, 23:08 Trzeba złożyć wniosek o Konto Maksymalne lub Optymalne za pomocą Linka promocyjnego banku do 31.10.2018 r., żeby otrzymać 'nagrodę " :D
Cały miesiąc jeszcze ;) ale chyba jest tylko 4000 "miejsc" na te karnety nie?
Baska pisze: 2018-10-01, 23:08 Zastanawiam się czy jest możliwość założenia tego konta może online, bez wychodzenia z domu? Wiecie jak to ewentualnie zrobić ??
W dobie internetu trudno żeby się nie dało. Wystarczy wejść na stronę banku i złożyć "zamówienie". Albo zadzwoń na ich infolinię ;)
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

sempai pisze: 2018-10-03, 23:37 No i to się nazywa podążanie z duchem czasu. Po co nosić cały portfel jak można mieć jedynie telefon przy sobie. Dla mnie to jest wygoda i prostota o którą zawsze zabiegam.
W sumie ja tam wolę mieć parę groszy przy sobie w gotówce w razie co, ale płacenie telefonem to spore ułatwienie.
sempai pisze: 2018-10-03, 23:37 Cały miesiąc jeszcze ;) ale chyba jest tylko 4000 "miejsc" na te karnety nie?
No cóż, ja się przed 1.10 zdecydowałem więc jeszcze się załapałem podobno na promocje :) Mowili mi coś że ta akcja trwa do końca października tylko.
sempai pisze: 2018-10-03, 23:37 W dobie internetu trudno żeby się nie dało. Wystarczy wejść na stronę banku i złożyć "zamówienie". Albo zadzwoń na ich infolinię ;)
Ja preferuję wizytę osobistą, ale wiem że to przez internet tez sprawnie idzie. Przyjeżdża kurier z papierami i masz konto :)
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

MasaF pisze: 2018-10-04, 19:43W sumie ja tam wolę mieć parę groszy przy sobie w gotówce w razie co, ale płacenie telefonem to spore ułatwienie.
Na pewno spore ułatwienie też ze względu, że jakby nie patrzeć telefonu prawie nigdy nie zapomina się z domu :shock: Chociaż muszę przyznać że jeszcze nigdy nie płaciłem telefonem :lol: :lol:
MasaF pisze: 2018-10-04, 19:43No cóż, ja się przed 1.10 zdecydowałem więc jeszcze się załapałem podobno na promocje :) Mowili mi coś że ta akcja trwa do końca października tylko.
To załapałeś się do tych szczęśliwców, no ale tak liczba miejsc jest ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy, a pewnie sporo kont się rozeszło bo przecież trzeba było pozakładać konta pierwszorocznym studentom, chociaż oczywiście to konto nie jest tylko dla studentów :)
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

alexx pisze: 2018-10-05, 11:55 Na pewno spore ułatwienie też ze względu, że jakby nie patrzeć telefonu prawie nigdy nie zapomina się z domu :shock: Chociaż muszę przyznać że jeszcze nigdy nie płaciłem telefonem :lol: :lol:
Trzeba mieć chyba telefon z funkcją NFC czy jakoś tak o ile się nie mylę. A ta ich apka w bgż pozwala na płatności poprzez różne sposoby płatności mobilnej, bo ma blik, applepay i gpay jak dobrze pamietam.
alexx pisze: 2018-10-05, 11:55 To załapałeś się do tych szczęśliwców, no ale tak liczba miejsc jest ograniczona więc kto pierwszy ten lepszy, a pewnie sporo kont się rozeszło bo przecież trzeba było pozakładać konta pierwszorocznym studentom, chociaż oczywiście to konto nie jest tylko dla studentów :)
W gruncie rzeczy jak można w XXI wieku nie posiadać konta w banku przed 18nastką? :lol: nie wiem gdzie ja się uchowałem że mi nie było potrzebne :cry: No ale teraz jestem posiadaczem i jako niestudent bardzo dobrze czuję się z kontem maksymalnym :) Już podałem w pracy numer i teraz czekam do 10.11 na pierwszą wypłatę ^^
alexx
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2018-09-19, 18:34

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: alexx »

MasaF pisze: 2018-10-06, 15:53Trzeba mieć chyba telefon z funkcją NFC czy jakoś tak o ile się nie mylę. A ta ich apka w bgż pozwala na płatności poprzez różne sposoby płatności mobilnej, bo ma blik, applepay i gpay jak dobrze pamietam.
No to chyba ta ich aplikacja ma wszystkie dostępne funkcję jakie są, albo jakie być powinny do płatności. Przynajmniej tak mi się wydaje bo jak już mówiłem jestem tradycjonalistą i używam karty do płacenia :p
MasaF pisze: 2018-10-06, 15:53W gruncie rzeczy jak można w XXI wieku nie posiadać konta w banku przed 18nastką? :lol: nie wiem gdzie ja się uchowałem że mi nie było potrzebne :cry: No ale teraz jestem posiadaczem i jako niestudent bardzo dobrze czuję się z kontem maksymalnym :) Już podałem w pracy numer i teraz czekam do 10.11 na pierwszą wypłatę ^^
Z tego co ja pamiętam pierwsze konto miałem zakładane jak skończyłem właśnie 18 lat, wcześniej nie było mi totalnie potrzebne :wink: Wydaje mi się że ciężko być niezadowolonym z takiego konto jak to maksymalne
sempai
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2018-09-27, 19:01

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: sempai »

alexx pisze: 2018-10-06, 23:30
MasaF pisze: 2018-10-06, 15:53Trzeba mieć chyba telefon z funkcją NFC czy jakoś tak o ile się nie mylę. A ta ich apka w bgż pozwala na płatności poprzez różne sposoby płatności mobilnej, bo ma blik, applepay i gpay jak dobrze pamietam.
No to chyba ta ich aplikacja ma wszystkie dostępne funkcję jakie są, albo jakie być powinny do płatności. Przynajmniej tak mi się wydaje bo jak już mówiłem jestem tradycjonalistą i używam karty do płacenia :p
wg mnie to najlepiej rozwinięta apka bankowa w naszym kraju. A co do karty to mega wygodnie jest ją powiązać z telefonem i nie musieć pamiętać o karcie - nie myślałeś nigdy o tym?
alexx pisze: 2018-10-06, 23:30
MasaF pisze: 2018-10-06, 15:53W gruncie rzeczy jak można w XXI wieku nie posiadać konta w banku przed 18nastką? :lol: nie wiem gdzie ja się uchowałem że mi nie było potrzebne :cry: No ale teraz jestem posiadaczem i jako niestudent bardzo dobrze czuję się z kontem maksymalnym :) Już podałem w pracy numer i teraz czekam do 10.11 na pierwszą wypłatę ^^
Z tego co ja pamiętam pierwsze konto miałem zakładane jak skończyłem właśnie 18 lat, wcześniej nie było mi totalnie potrzebne :wink: Wydaje mi się że ciężko być niezadowolonym z takiego konto jak to maksymalne
jeśli jest się młodą osobą to jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ale nie znam innego konta gdzie wszystko jest za darmo i jeszcze dają tak atrakcyjne bonusy
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Jakie konto bankowe?

Post autor: MasaF »

alexx pisze: 2018-10-06, 23:30 No to chyba ta ich aplikacja ma wszystkie dostępne funkcję jakie są, albo jakie być powinny do płatności. Przynajmniej tak mi się wydaje bo jak już mówiłem jestem tradycjonalistą i używam karty do płacenia :p
Ja mimo tego że zawsze staram się płacić telefonem (tam gdzie jest to możliwe) to i tak w portfelu jak juz go zabiorę to mam jakieś 100zł bo wystarczy ze bedzie awaria terminala i mam przerąbane :(
sempai pisze: 2018-10-07, 17:52 wg mnie to najlepiej rozwinięta apka bankowa w naszym kraju. A co do karty to mega wygodnie jest ją powiązać z telefonem i nie musieć pamiętać o karcie - nie myślałeś nigdy o tym?
To ile ty już aplikacji przerobiłeś że masz takie dobrze wyrobione zdanie? Gorzej jak ci telefon padnie i nie bedziesz mógł zapłacić za paliwo na stacji benzynowej :lol:
alexx pisze: 2018-10-06, 23:30 Z tego co ja pamiętam pierwsze konto miałem zakładane jak skończyłem właśnie 18 lat, wcześniej nie było mi totalnie potrzebne :wink: Wydaje mi się że ciężko być niezadowolonym z takiego konto jak to maksymalne
Zawsze się znajdzie jakaś marudza co uzna, że zamiast 3 miesięcy darmowego karnetu powinno być 12 ;/ no ale taki to jest juz nasz marudny naród :) Ja się ciesze, że oszczędze kilkaset złotych na karnetach
sempai pisze: 2018-10-07, 17:52 jeśli jest się młodą osobą to jest to zdecydowanie najlepsza oferta na rynku. Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić ale nie znam innego konta gdzie wszystko jest za darmo i jeszcze dają tak atrakcyjne bonusy
Darmowość tego konta to faktycznie spora zaleta ale oferta promocyjna jest do końca miesiąca chyba więc pewnie potem coś innego wymyślą :)
ODPOWIEDZ