pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Praca

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Ja mam swój kiosk, więc jestem swoim szefem. Kupiłem teraz też terminale płatnicze Multikart, co znacznie ułatwiło życie moim klientom. Ciągle mnie o to pytali.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A czy rozliczasz się sam czy z księgową? Jeśli sam to może zapoznaj się z ofertą Tax Expert biura rachunkowego we Wrocławiu. Uważam, że jeśli prowadzi się własny biznes to bezpieczniej gdy Twoją księgowością zajmuje się specjalista.
Gawedzkka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-19, 12:58

Post autor: Gawedzkka »

A ja pracuje jako stolarz. Kasa nie jest duża, ale bardzo lubię tą pracę i odpręża mnie.




___________
www.zdrowotny-blog.pl/zdrowie-oczu-vs-cywilizacja/
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Dzisiaj o pracę rzeczywiście jest bardzo ciężko, dlatego dużo ludzi zamiast szukać pracy na etacie postanawiają założyć własne przedsiębiorstwa. Pół biedy jeśli ktoś ma pojęcie o tym, czym chce się zająć. Gorzej jak ktoś się łapie za coś, z czym nigdy wcześniej nie miał do czynienia. Moi rodzice dzisiaj prowadzą kilka sklepów spożywczych ale musieli przejść długą i męczącą drogę. Ostatnio zainwestowali w nową komorę wędzarniczą dzięki której otrzymują przepyszne produkty, przyrządzane w tradycyjny sposób, bez zbędnej chemii. I ludziom to się podoba.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Moja pierwsza prawdziwa, regularna praca to było rozwożenie gazetek reklamowych. Tylko popełniłem błąd, bo jak było trzeba nagle założyć konto w banku, to poszedłem do pierwszego lepszego banku. Głupota ;/ potem ból przez lata... Jak teraz widzę oferty typu http://www.pracuj.pl/poznaj-pracodawce/ ... a,20076222, to mnie skręca z nerwów... Głupi człowiek był, że brał byle co...
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

I tak w Polsce to mozna sie dorobic jedynie odciskow, a nie pieniedzy. Prawdziwa kasa to jest zagranica. Nawet jesli sie wyjedzie np na 2-3 miesiace do pracy zagranice, nawet z jakiejs agencji pracy tymczasowej np MG Solutions- to przez ten czas zarobi sie wiecej, niz w Polsce w rok - taka prawda smutna, niestety.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Własna działalność to duża odpowiedzialność....
goral33
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2014-11-12, 13:41
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Ja obecnie studiuję dziennie, więc ciężko mi poszukać jakiejś stałej pracy, jednak zatrudniłam się do pracy zdalnej. Nie zarabiam bardzo dużo, ale zawsze to dodatkowy zarobek. Nie będę dublować wątku, zobaczcie sobie na tym forum ;) http://forum-przedsiebiorstwa.pl/off-to ... 09ec69#new

[ Dodano: 2017-04-04, 15:39 ]
Zaczynałam od pracy jako sprzedawczyni w miejscowym sklepie spożywczym, miałam 17 lat i olbrzymi problem z obsługą kasy fiskalnej. :)
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Na chwilę obecną zajmuje się sprowadzaniem samochodów z krajów takich jak USA, Kanada, potrzebny jest do tego wkład początkowy, jednak jest tutaj pewny zarobek. Najchętniej staram się licytować samochody, gdyż można je zdobyć w jeszcze niższych cenach http://www.usaimport.pl/
ODPOWIEDZ