pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sprzątaczka przebierała się za dentystkę i przyjmowała pacje

Wiadomości z kraju, czyli aktualne wydarzenia w kraju.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Nie mam pojęcia. :|
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

możemy tylko mieć nadzieję, że już nie usłyszymy o takich przypadkach :shock:
arpro
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2012-07-12, 11:45

Post autor: arpro »

www.dentysta.wroc.pl

Dentysta Wrocław


Witamy w praktyce Agnieszki Mawromatis.

Realizujemy usługi dentystyczne w relaksującym, przyjemnym otoczeniu i zapewniamy pełen profesjonalizm.

Naszą dewizą jest dbałość o zadowolenie pacjenta. Zabiegi wykonujemy w trosce o jego samopoczucie i bezboleśnie. Szczególną uwagę poświęcamy najmłodszym. Udzielamy długoterminowych gwarancji na wykonywane usługi.

Mamy świadomość, że pacjenci oczekują trafnej diagnozy schorzenia, właściwego planu leczenia oraz jego realizacji z użyciem najlepszych materiałów i niezawodnych metod. To wszystko można znaleźć u nas.

Zaufaj naszemu doświadczeniu!




Lekarz Stomatolog Agnieszka Mawromatis

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Dyplom lekarza stomatologa uzyskany w 1996 na Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Specjalizacja z zakresu stomatologii ogólnej obroniona w 2000 roku.





"Mam nadzieję, że informacje na tej stronie zachęcą Państwa do skorzystania z moich usług. Miło mi będzie udzielić wszelkich dodatkowych informacji podczas konsultacji.

Stomatologia już od dawna jest moją pasją - ,od 1997 roku pracuje w renomowanych prywatnych placówkach medycznych, od tego momentu mogę realizować się w pełni- stale szkoląc się, podnosząc kwalifikacje i dzięki temu oferować coraz wyższy poziom usług dla moich Pacjentów."
Aktualne promocje

Wybielanie zębów
Zapraszamy do skorzystania z promocji na wybielanie zębów. W ramach promocji wybielanie kosztuje jedyne 600 zł!
Znieczulenia i RTG zębów ujęte w cenie zabiegu!
U nas nie musisz płacić za znieczulenia i prześwietlenia zębów. Usługi te są w cenie zabiegu.
Umów się na wizytę

Menu główneO nasUsługi stomatologiczneGabinetKontaktpowrót na początek
StopkaGabinet stomatologiczny Agnieszka Mawromatis - Twój dentysta we Wrocławiu. Zobacz również lekarz ginekolog, stomatolog, w Świdnicy.
Awatar użytkownika
sparklesunshine
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2014-04-01, 14:02

Post autor: sparklesunshine »

masakra... nawet jeśli COŚ umiała to i tak wolałabym osobę z dyplomem.. kto w ogóle dopuszcza do takiej sytuacji?? ona pościerała podłogę i pomyślała sobie hmmm... nie ma co robić, może jeszcze szóstkę przyplombuję??
ODPOWIEDZ