pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Piersi

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Moje piersi są idealne. Idealne znaczy ,że bez przeszkód mieszczą się w dłoniach mojego partnera. :)
Awatar użytkownika
georgina
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2011-06-22, 22:00

Post autor: georgina »

Jak dla mnie moje piersi są akurat, chociaż w niektórych sytuacjach modlę się, żeby niespodziewanie wklęsły. Rozmiar 75C.
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

mam 70A/65B . rośnijcie!
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Ja moje lubię. Nie narzekam na rozmiar, są spore, ale dobrze mi z tym :D Słyszałam kilka negatywnych opinii na temat dużych piersi, ale raczej się nie przejmuję :) Jak dotąd żadnemu facetowi nie przeszkadzały. A opinie koleżanek, raczej mnie nie ruszają.
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Są duże bo 75D i chętnie zmniejszyła bym do małego C, albo B. Przeszkadzają i bolą, ale chłopakom się podobają, bo słyszałam kilka uwag, jednak co z tego ja mi się nie podobają? o.O
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

I tak to zazwyczaj bywa jak sie ma duże chce sie mieć małe Jak sie ma małe chce sie mieć duże Tak więc jak chce mieć dużeeeee Ehh :(
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

ja mam piersi w rozmiarze 75B teraz to już nawet C ;p hm nie są one ani za małe , ani za duże są w sam raz ;) nic bym w nich nie zmieniała, dla niektórych facetów nie ma to raczej znaczenia ;P
Awatar użytkownika
Imogene
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-03-16, 22:34

Post autor: Imogene »

Ja mam 75B, i wydaje mi się że jest do świetny rozmiar jak na moje 14 lat:3. W sumie jestem z nich zadowolona i nie potrzebuję większych.
Awatar użytkownika
Devilka
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2012-01-09, 18:01
Lokalizacja: dokądś

Post autor: Devilka »

Szczerze? Sama mam 75A i wolałabym żeby były większe ale niewiele, tak do dużego B/małego C.
Nie przyszło mi do głowy, żeby nimi komukolwiek imponować, naprawdę...nie chciałabym, żeby facet był ze mną tylko ze względu na rozmiar piersi, więc po co do cholery mialabym nimi imponować?
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Nie lubię swoich piersi, są za małe. Mogłyby być większe.
Nie czuję potrzeby imponowania nimi komukolwiek.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Dobrze dobrany stanik poprawia znacznie wygląd naszego biustu. Biust może być bardzo duży lub zupełnie mały, a w dobrze dobranym staniku będzie prezentował się rewelacyjnie. Wart poprosić o pomoc fachowca przy wybieraniu stanika.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

1sport_pl pisze:Dobrze dobrany stanik poprawia znacznie wygląd naszego biustu. Biust może być bardzo duży lub zupełnie mały, a w dobrze dobranym staniku będzie prezentował się rewelacyjnie. Wart poprosić o pomoc fachowca przy wybieraniu stanika.
Dokładnie. Dobrze dobrany stanik to podstawa. U mnie najlepiej sprawdza się marka Corin, bo ładnie modeluje mój spory biust, no i właśnie...można u nich znaleźć niestandardowe rozmiary. Warto zainwestować, bo jakość jest naprawdę wysoka.

Wracając do głównego pytania: odkąd wiem jak o niego dbać bardzo lubię swój biust i nie zamieniłabym go na inny :)
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Ja lubie mój biust jest mały ale przez to nie mam problemów z kregosłupem :)
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Nie zastanawiałaś się nad zabiegiem powiększania piersi ? Jeśli chcesz mogę Ci polecić sprawdzoną klinikę chirurgii plastycznej ,która znajduje się we Wrocławiu: http://proclinic.pl/service/konsultacja ... -plastyka/ - obecnie nie jest to już taki temat tabu. Wiele osób decyduje się na poprawę swojego wyglądu. Jeśli masz odpowiednie ku temu fundusze może nie warto jest się męczyć ze swoim kompleksem.
Nie sądzisz?
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Skoro lubi swój biust to raczej się nie zastanawiała ;). Nie rozumiem czasami tego pędu do doskonałości. Nie każdy musi wyglądać jak lalka Barbie.
ODPOWIEDZ