pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Twój styl

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Awatar użytkownika
czarny_stanik
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-05-15, 14:45
Lokalizacja: że znowu. (;

Post autor: czarny_stanik »

a mnie najbardziej denerwuje fala klonów. czasami idę ulicą, a dziesięć kolejnych dziewczyn ma na sobie takie samo ubranie. teraz modne są skórzane kurtki, a za chwilę wszyscy będą biegać w sukienkach w kropki. :roll:

ubieram się, hm.. najczęściej koszule [najczęściej za duże koszule], czarne dżinsy i stare trampki, no i zawsze moja ukochana stara torba. mam sentyment do starych rzeczy, lubię porozciągane swetry i w ogóle styl 'lumpiarski'. mrr. ^^
NaćpanaSłońcem.
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2009-05-21, 20:19

Post autor: NaćpanaSłońcem. »

Zwyczajnie dżinsy jakiś T-shirt .
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

Mój styl jest bardziej sportowy :P . Nie lubię sukieneczek... itp.
Szczerze powiedziawszy lubię czarny kolor ciuchów... , nie no ,że jestem jakaś " emo"
ale poprostu lubię czarny kolor :P , noi obowiązkowo u mnie widnieją czaaarne pazury , waaa :mrgreen:
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

nie podążam za modą. kupuję to, co mi się podoba i w czym dobrze się czuję.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Nigdy nie kupuję tego, co jest modne, bo zaraz wszyscy mają to samo i każdy wygląda jednakowo :roll: A to mi się nie podoba. Kupuję to co ładne i wygodne. A jeżeli akurat jest to modne, to kupuję dopiero jak wyjdzie z mody i większość przestanie w tym chodzić.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja mam gdzieś, czy to jest modne, czy nie. Co z tego, że inni też to mają? Pff, niech sobie mają, ja też mogę mieć. Czekać aż moda minie, zeby sobie to kupić? No luuudzie, załamujesz mnie Magda. ;P Tak samo tyczy się to też rzeczy, które modne nie są. Również kupuję to, co mi się podoba lecz preferuję styl elegancki, nie sportowy.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

:roll: po prostu nie lubię gdy na 100 osób widzę 80 ubranych tak samo :roll: i ja do nich za nic w świecie nie dołączę. Chyba mam takie prawo ;P Mam swój styl.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Masz prawo, ale nie widzę sensu czekać aż moda minie, jeśli coś mi się podoba ;)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

A jeszcze jedno... Jak zastajesz taką sytuację. Wchodzą w modę załóżmy arafatki, spódniczki jeansowe i leginsy. W szkole jest około 1000 osób z czego 80% dziewczyn będzie się tak ubierać. Podoba Ci się to, gdzie wszyscy chodzą jak klony? Nawet gdyby mi się to nie wiem jak podobało, to za cholerę tego nie kupię. Jeżeli ilość osób, które się tak ubierało, zmniejszy się, wtedy kupię :roll: Cenię oryginalność, indywidualność. A inna sprawa-jeżeli ktoś kupuje ciuchy tylko dlatego, że jest to modne i każdy to ma, to już katastrofa ;P No ale cóż. Jak kto woli :roll:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Akurat takie ciuchy mi się nie podobają, ale jeżeli nawet 1000 osób ma jakąś rzecz, która mi się podoba, to i tak kupię :) Wystarczy odpowiednio dobrać dodatki i od razu wygląda się inaczej. Dla mnie to coś takiego jak... O, kilka osób o tej porze zje obiad, no to ja nie mogę, bo mam swój styl. Może kiepskie porównanie, ale coś w ten deseń. Ale co do osób, które podążają bezmyślnie za modą, to zgadzam się z Tobą :D
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

maadzia13 pisze::roll: po prostu nie lubię gdy na 100 osób widzę 80 ubranych tak samo :roll:
Tak było ostatniej jesieni gdy co druga dziewczyna w mojej szkole miała ten sam zielony płaszczyk albo tej wiosny gdy miały czarną kurtkę skórzaną...;/

Śledzę modę. Wiem co aktualnie jest na czasie, ale nie znaczy to, że kupując ubrania kieruję się właśnie aktualnymi trendy. Kupuję to co mi się podoba, w czym czuję się dobrze, a to, że akurat jest modne jest dodatkowym walorem tej rzeczy.
Modne jest np. kratka i wcale nie musi się ten sam ciuch powtarzać co minutę na ulicy.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

W mojej szafie jest wszystko. Nawet rzeczy które są mi już od dawna za małe. Ale mam do nicha w pewnym sensie sentyment. Nie podążam za modą. Nie za bardzo lubię sukienki. Chyba , ze na specjalną okazje.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Re: Styl

Post autor: psychiczna »

Niki pisze: czy kupujecie to, co 'wpadnie' wam w oko?
Dokładnie tak. Nie interesuje mnie moda. Ubieram się w to co mi się podoba i jest wygodne. Nie rozumiem jak można kupować coś na ślepo tylko po to aby być trendy.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Kupuję to, co mi się spodoba. Jeżeli jest modne - no trudno. Ważne, żeby mi było w tym wygodnie. No i żebym nie wyglądała jak strach na wróble.
Dangerous.
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2009-07-19, 20:12
Lokalizacja: Heartbreak hotel.

Post autor: Dangerous. »

ja kupuję po prostu to co mi się podoba. I w czym się dobrze czuję. Nie interesuje mnie jaka jest moda, mimo że czasami rzeczy, które są akurat "na topie" mi się podobają.
ODPOWIEDZ