pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Problemy ciuchów i urody

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
Prallinka
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2015-08-25, 21:56

Post autor: Prallinka »

Ja mam zawsze problem z dobraniem jeansów! albo nogawki za krótkie, albo, co najgorsze, odstają mi w pasie z tyłu... :(
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Z jeansami też mam problem. Zazwyczaj w łydkach są za ciasne, a w pasie za szerokie. Długo szukam zanim znajdę odpowiednie spodnie.
Liduna
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2016-05-23, 15:54

Post autor: Liduna »

Przyda Ci się http://kobietolog.pl/post/cienie-pod-oc ... tylu-zycia Skoro mówisz, że masz siną twarz, to i pewnie z cieniami pod oczami masz problem.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja odkąd znalazłam stronę www.domodi.pl nie mam problemu z dograniem żadnej części garderoby. Znajdę tam wszystko, jest ona szczególnie pomocna przy kupowaniu prezentów dla moich bliskich. Ostatnio mojej mamie kupiłam tam taki komplet biżuterii i była zachwycona:

Obrazek
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Teraz szyją strasznie obcisłe spodnie.. masakra ;)
Martuśśka_658
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2016-06-14, 10:09

Post autor: Martuśśka_658 »

Nigdy nie umiem sobie dobrać odpowiednich jeansów, jestem wysoka i szczupła, a wszystkie spodnie z dłuższymi nogawkami są automatycznie szersze w pasie, zawsze muszę je potem w domu dopasowywać
Awatar użytkownika
Pelasia
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2014-11-12, 07:52

Post autor: Pelasia »

Ja mam praktycznie zawsze problem ze znalezieniem tego co mi się podoba. W sklepach niby jest sporo ciuchów ale wybór wzorów nie zawsze jest taki duży tak wiec bardzo często zamawiam przez internet.

A jak mam swoją wizję koszulki czy czegoś innego to lubie sobie to sama zaprojektować. Na przykład na tej stronie można stworzyć swoja koszulkę:
http://www.megakoszulki.pl/koszulki-z-w ... em-grafika
Kazoo
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-12-11, 11:38

Re:

Post autor: Kazoo »

iryska123 pisze: 2016-06-10, 07:49 Teraz szyją strasznie obcisłe spodnie.. masakra ;)
No czasami to aż jest przesada :D Ja mam szczupłe nogi, a bywa, że przymierzam spodnie, które prawie blokują mi przepływ krwi :P To chyba wyłącznie dla dziewczyn, które są chorobliwie chude. Z drugiej strony jednak lubię dopasowane ubrania, więc często noszę legginsy damskie szare. To też spoko opcja do dłuższego swetra, casualowej koszuli albo bluzy ;)
JulitkaAndrasz
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-08-30, 10:30

Re: Problemy ciuchów i urody

Post autor: JulitkaAndrasz »

Też miałam problem z fioletowymi podkowami pod oczami - na to mam jedną jedyną rade - wizytę u dermatologa. Ja skorzystam z pomocy derm-est bo zupełnie nic mi nie pomagało - ani kremy, ani okłady, ani maseczki czy żele. Dopiero dawka specjalnych preparatów odbarwiła skórę i teraz jest zupełnie inaczej :)
bennieWag
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2019-04-20, 19:30
Lokalizacja: Denmark
Kontakt:

Problemy ciuchow i urody

Post autor: bennieWag »

SiedziaЕ‚aЕ› na czymЕ› zimnym moЕјe? JakieЕ› schody czy coЕ›?
Może masz zapalenie pęcherza. Lepiej idź do lekarza bo jak krew poleciała to nic dobrego nie jest i lepiej nie leczyć tego domowo.
ODPOWIEDZ