pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Żeglarstwo

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Żeglarstwo

Post autor: Atreju »

Uprawia ktoś z was tan sport?? Co o nim myślicie? Ja w wakacje pojechałem na obóz żeglarski i można powiedzieć, że się w tym zakochałem. Mimo mojego schorzenia okazało się, że nie ma przeciwwskazań, abym żeglował. Uczucie wolności, jaka towarzyszy człowiekowi przy sterowaniu jachtu jest niesamowite. Mimo, że nie jest to tani sport to polecam go, szczególnie tym, którzy lubią przygody i nowe doznania.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Chodzę na żeglarstwo od czerwca, wcześniej pływałam z przyjaciółmi. Również się w tym zakochałam. Za rok zamierzam zrobić patent na żeglarza jachtowego.

Atreju pisze:Uczucie wolności, jaka towarzyszy człowiekowi przy sterowaniu jachtu jest niesamowite.
zgadza się :)
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

może żeglarstwa nie uprawiam, ale od dwóch lat w wakacje ze znajomymi wybieramy się na żagle. Patentu nie mam zamiaru robić, patenciarzy wkoło mnie od liku, ja podstawowe info już przyswoiłam i dobrze mi z tym a żagle cóz... to istna sielanka :)
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Jedyne co mi się z żeglarstwem kojarzy to taki fajny festiwal co roku w Giżycku,chociaż nie słucham szant,nie pływam po morzach,jeziorach itd to klimat jaki panuje na tego typu imprezach jest naprawdę fajny.
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

coś w sobie ma ten klimat, a właśnie przypomniałąś mi że miałam kolejny zestaw szant przyswoić na kolejny wypad żeglarski, tylko gdzie to szukać...?
Awatar użytkownika
atrix
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2014-08-27, 13:19

Post autor: atrix »

marionetkowa pisze:Jedyne co mi się z żeglarstwem kojarzy to taki fajny festiwal co roku w Giżycku,chociaż nie słucham szant,nie pływam po morzach,jeziorach itd to klimat jaki panuje na tego typu imprezach jest naprawdę fajny.
też tak mam ale na patent żeglarski nigdy nie jest za późno! Może warto realizować swoje marzenia o żaglach?
dobre części rowerowe w warszawie. zapraszam
ODPOWIEDZ