pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Samochód

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Pasiflora
-#
-#
Posty: 100
Rejestracja: 2018-08-14, 11:56

Samochód

Post autor: Pasiflora »

Dbacie i przygotowujecie jakoś swoje samochody, przed sezonem zimowym ? Raczej nigdy tego nie roiłem, ale niedawno udało mi się trafić na taki artykuł https://nocar.pl/blog/4909-2/ i tam wspominają o tym w jaki sposób zadbać o samochód. Chyba warto było by to wziąć pod uwagę
Matylda
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2019-02-06, 18:30

Re: Samochód

Post autor: Matylda »

Bez względu na porę roku staram się bardzo dbać o swoje auto. Niestety już na nie przyszedł czas i muszę je wymienić na nowe. Nawet mam na oku świetne SUZUKI VITARA. Byłam niedawno w salonie Suzuki Germaz, dlatego ten samochód chodzi mi pogłowie. Prezentuje się bardzo efektownie i cena jest wyjątkowo rozsądna jak na tak ekskluzywny pojazd. Lubię czuć emocje podczas jazdy, która odbywa się w bezpiecznym aucie, więc raczej je kupię.
Sabinawasilewska
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-03-21, 05:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Samochód

Post autor: Sabinawasilewska »

Całe szczęście już po zimie :) Teraz tylko dobre umycie go na myjni żeby soli się pozbyć i kilka miesięcy spokoju :)
Stefan2121
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-03-21, 13:16

Re: Samochód

Post autor: Stefan2121 »

Moim zdaniem bardzo dobry samochód kupi się w https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html . Takie jest moje zdanie w tej całej sprawie i na pewno zdania nie zmienię.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Re: Samochód

Post autor: esen »

przegląd sezonowy zawsze wykonuje w serwisie i to wszystko.
KamilaDec
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-10-08, 17:42

Re: Samochód

Post autor: KamilaDec »

Jeżeli chodzi o wybór samochodu to moim zdaniem warto również zajrzeć do oferty salonu Auto Res http://www.auto-res.pl/ w którym znajdziesz szeroki wybór aut zarówno nowych jak i używanych takich marek jak Hyundai, Alfa Romeo, Fiat, czy Jeep. Do tego na miejscu jest bardzo miła i kompetentna obsługa która również będzie w stanie doradzić Ci jakie auto w twoim przypadku jest odpowiednie. Zdecydowałam się na Hyundai i30, który spisuje się super i co ważne udało mi się go złapać na bardzo dobrych warunkach.
MasaF
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2018-09-26, 09:38

Re: Samochód

Post autor: MasaF »

esen pisze: 2019-03-22, 10:24 przegląd sezonowy zawsze wykonuje w serwisie i to wszystko.
A wycieraczki sam wymieniasz? Ja szczególnie dbam o ten aspekt bo lubię widzieć dokąd jadę :P
Pasiflora pisze: 2018-12-21, 18:15 Dbacie i przygotowujecie jakoś swoje samochody, przed sezonem zimowym ? Raczej nigdy tego nie roiłem, ale niedawno udało mi się trafić na taki artykuł i tam wspominają o tym w jaki sposób zadbać o samochód. Chyba warto było by to wziąć pod uwagę
Zawsze warto zadbać o auto jeżeli chcemy żeby było bezpieczene. Szczególnie przed zimą trzeba zainteresować się hamulcami, oponami, wycieraczkami i płynami.
nikka22
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2016-08-08, 11:02

Re: Samochód

Post autor: nikka22 »

To oczywiście że o samochód trzeba dbać, zwłaszcza jak jeździsz ślicznym porsche macan z salonu Porsche Centrum Sopot, mój sąsiad ma takie auto i bardzo mu zazdroszczę takiej maszyny, może kiedyś też będzie mnie na nią stać :D
ODPOWIEDZ