pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Kocham Cię"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

"Kocham Cię"

Post autor: Rose »

Czy gdy jesteście w stałym związku i kochacie swojego partnera często mówicie mu/jej "Kocham Cię"? Czy sprawia Wam to trudność? A jak jest z Nimi?
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Mówię, jak mam nastrój. Nie jest tak, że gdy tylko go widzę to od razu rzucam się na szyję z płaczliwym okrzykiem 'kocham cię! kocham!'. Musi być nastrój. On ma tak samo. Chociaż i tak mówi częściej niż ja.
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Mówię . Samo 'wylatuje' w odpowiednim momencie ; ) Słyszę . Również w odpowiednich momentach ; P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie jestem w związku, więc nie bardzo mam jak się wypowiadać.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Obecnie nie mam nikogo, ostatnim razem zbyt szybko to powiedziałam, co poniosło za sobą konsekwencje.

Aktualnie "Kocham Cię" mówię mamie i Przyjacielowi i to często, z wzajemnością :)
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Niki pisze:Aktualnie "Kocham Cię" mówię mamie i Przyjacielowi
ja przyjaciółką mym, bo są naprawdę kochane, no i mamie oczywiście;)) nie wiem dlaczego, ale tacie jakoż rzadziej. Uważam, że żeby komuś powiedzieć, że go się kocha trzeba to naprawdę czuć
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Obecnie z swoim chłopakiem jestem prawie 3 tygodnie więc, na razie o mówieniu "Kocham Cię" jest czas. Raz popełniłam błąd i za szybko komuś to słowo powiedziałam teraz nie spieszę się na wszystko przyjdzie czas i tu przynajmniej chłopak mnie rozumie.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

M. pisze:Obecnie z swoim chłopakiem jestem prawie 3 tygodnie więc, na razie o mówieniu "Kocham Cię" jest czas.
I tu dobrze mówisz. Niektórzy znają się po 3 dni i już się wielce kochają. Nienawidzę takiego czegoś.!
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

M. pisze:Raz popełniłam błąd i za szybko komuś to słowo powiedziałam
No i nie tylko Ty ; )

Teraz jako pierwsza usłyszałam te dwa magiczne słowa z racji czego mój luby musiał na mnie troszkę poczekać .
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Nie powiedziałam chyba nigdy. Żadnemu z chłopaków. Blokada. Czekam, na to PRAWDZIWE uczucie.

Słyszą to ode mnie jedynie przyjaciele, mama i chrześniaczka
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ode mnie bardzo trudno usłyszeć to słowo.
Nie mówię tego rodzicom, siostrom, chłopakom w ogóle...
Jestem raczej osobą, która nie umie za bardzo pokazywać swoich uczuć, chyba, że w jakiś "podniosłych" chwilach. Nie pamiętam kiedy ostatnio powiedziałam rodzicom, że ich kocham, ale tak samo nie pamiętam, kiedy oni mi to powiedzieli. Jestem raczej powściągliwa w okazywaniu uczuć.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Rose pisze:Nie pamiętam kiedy ostatnio powiedziałam rodzicom, że ich kocham, ale tak samo nie pamiętam, kiedy oni mi to powiedzieli.
O, mam tak samo. Strasznie rzadko mówię rodzicom. Czasami się zdarzy, że niby w żartach, ale to naprawdę musi być okazja.

Przyjaciółce mojej non-stop trąbię, że ją kocham, to chyba jedyna osoba, która słyszy ode mnie te słowa z tak dużą częstotliwością.


No i fakt, raz powiedziałam za wcześnie. Chociaż czy trzy lata przyjaźni można określić jako 'za wcześnie'? Dla niego było. I tak nie żałuję. Przynajmniej zyskałam pewność, że 'mogę wszystko'.
Awatar użytkownika
Paulicha
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-07-14, 14:51

Post autor: Paulicha »

tak "kocham Cie" < 33 . kocham Cie miśśku . ( siedzi obok ze mną ) :P
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

jestem z chłopakiem prawie 3 miesiące i mówię mu to bardzo rzadko. on mówi częściej.
Dudenzz
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-07-08, 02:36

Post autor: Dudenzz »

Kocham to wielkie słowo. Aktualnie go nie używam i sto razy się zastanowię zanim powiem je jeszcze raz.
ODPOWIEDZ