pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przyjaźń "damsko-męska"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
kamilaaa1111
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2011-02-13, 16:42
Lokalizacja: nie ważne

Post autor: kamilaaa1111 »

Istnieje mam wielu takich przyjaciól i nie wyobrazam sobie życia bez nich :)
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Istnieje, ale bardzo ciężko jest ją utrzymać, zwłaszcza kiedy człowiek zaczyna interesować się płcią przeciwną. Zwłaszcza wtedy kiedy 90% nastolatków patrzy na siebie jak na obiekt seksualny. Do przyjaźni trzeba dojrzeć - jak do większości emocji i uczuć z resztą.
Franca Pajka
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2011-06-30, 00:02
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: Franca Pajka »

Istnieje czy nie?
Jasne, że istnieje.
Przeradza się w późniejszą miłość?
Czasami.

Znam przypadki, kiedy ludzie przyjaźnili się ze sobą i po bliższym poznaniu stwierdzili, że są dla siebie stworzeni. No, ok - bywa. Mnie i mojego przyjaciela nigdy miłość z prawdziwego zdarzenia nie połączy. Przyjaźnię się z nim już dwanaście lat - od samego przedszkola i z roku na rok nasza relacja jest dojrzalsza i trwalsza. Możemy na siebie liczyć, spotykamy się w miarę możliwości często, choć mamy innych znajomych, inne towarzystwo... F. jest przystojny, lubię się z nim pokazywać, zabierać go jako osobę towarzyszącą na imprezy, które tego wymagają. F. lubi czarować, z resztą ma pajac szczęście. Myślę, że gdybym nie znała go tak dobrze sama byłabym pod jego wrażeniem, ale cóż - dobrze, że tak nie jest i mogę liczyć na tego prawdziwego F. a nie amanta.
Awatar użytkownika
DI
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-06-24, 17:25

Post autor: DI »

Myślę że każdy kiedyś doświadczył takiej przyjaźni, ja zaliczam się do takich osób.
Czy przeradza się w miłość? W niektórych przypadkach tak.
Gdy już powiemy drugiej osobie co tak naprawdę czujemy to albo przyjaźń się kończy albo tworzy się związek.. Tylko znowu pytanie: Czy taki związek przetrwa ? Bardzo bym chciała żeby każdemu się udało, ale niestety nie zawsze kończy się happy endem-chociaż znam takie przypadki.Później zastanawiamy się czy było warto zaryzykować przyjaźń dla czegoś więcej. Niestety rzadko się zdarza, że po takim związku (który kończy się rozstaniem)wszystko wraca do normy, że znowu jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi.
Z kolei w drugą stronę, czasem żałujemy, że nie zrobiliśmy nic w tym kierunku aby ta przyjaźń przerodziła się w miłość, stoimy w miejscu a wręcz cofamy się o dwa kroki w tył.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Mam biseksualną przyjaciółkę, która w sumie woli dziewczyny. Nie wyobrażam sobie życia bez niej, zawsze pomoże jak jest źle.
Czy przerodzi się w to w miłość? Szczerze wątpię. Ani ja jej się nie podobam, ani ona mi ;).
I jeżeli bym stracił przyjaźń z nią, to nie wiem jak dawałbym sobie radę w życiu.
Choć racja, często się przeradzają takie przyjaźnie w miłość.
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Przyjaźń damsko-męska istnieje. W moim wypadku jest to chyba najsilniejsza więź jaką mam z kimkolwiek. Kłótnie pamiętam raptem dwie.

Czy przeradza się w miłość? Owszem. Ale są różne rodzaje miłości i o tym należy pamiętać. Czas spędzony z osobą płci przeciwnej pozwala też pojąć trochę inny tok rozumowania. I czasem to jest w tym wszystkim najfajniejsze.

Poza tym, czy może być coś bardziej odpowiedniego na smutki niż przytulenie się do osobnika płci przeciwnej? :P
Awatar użytkownika
małapaskuda.
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2011-05-14, 18:03
Lokalizacja: wszędzie i nigdzie

Post autor: małapaskuda. »

Istnieje. Ja mam przyjaciela od wielu lat. Ma inne podejście do sprawy.
Oczywiście może przerodzic sie w miłości:P
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Przyjaźń damsko-męska

Post autor: dobrodziejka »

Oczywiście,że istnieje,jakkolwiek by to nie zabrzmiało.Czasem taka przyjaźń przeradza się w namiętną miłość,ale aby tak się stało,potrzeba trochę czasu.Mówi się,że lepiej mieć jednego dobrego przyjaciela,niż dwóch złych kochanków.
mijati
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-11-14, 20:41

Post autor: mijati »

wedlug mnie przyjazn damsko-meska istnieje jesli jedna ze stron jest homoseksualna, nie inaczej..
ale to jest tylko moje zdanie:)
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Też jest to możliwe,ale nie tylko.Ponieważ tylko tak się utarło,że jeśli chłopak i dziewczyna, to nie może być miedzy nimi przyjaźni,tylko zaraz coś więcej.Czasami taka przyjaźń może trwać latami i nic więcej się nie rozwinie.Ale bywa różnie,czasami przyjaźń może przetrwać lata,a miłość wykruszy się po kilkunastu miesiącach.Narka!.
Awatar użytkownika
LejdiCzoklet
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-11-13, 17:00
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: LejdiCzoklet »

Ja wierzę w coś takiego . Miałam takiego przyjaciela , któremu nawet bardziej ufałam niż własnym rodzicom . Było nawet tak że próbowaliśmy zaistnieć jako para , lecz weszła zazdrość itp. więc postanowiliśmy że wrócimy do przyjaźni, i tak zostało do samego końca
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

I bardzo fajnie,chciałabym mieć właśnie takiego przyjaciela.Ale,że Wam się znowu udało wrócić do pozycji przyjacielskiej?Tylko cieszyć się trzeba,bo z tego wynika,że to na prawdę spoko chłopak.I tak trzymaj,po co zepsuć,coś tak pięknego jak Waszą przyjaźń? :)
koktajlowax33
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-27, 17:49
Lokalizacja: Stumilowy Las

Post autor: koktajlowax33 »

pewnie ze istnieje . :D
czy przeradza sie potem w milosc ?
mysle ze to zalezy od tych ludzi , ale uwazam tez ze nie powinno sie temu ani zaprzeczac , ani tez twierdzic , ze dzieje sie tak zawsze . ja mam przyjaciela i zawsze bedziemy tylko przyjaciolmi , znam jednak wiele osob , ktore byly niegdys przyjaciolmi , a pozniej okazalo sie , ze chlopak przez caly cza podkochiwal sie w dziewczynie (albo odwrotnie) .
Rockowy
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2012-01-08, 21:02
Lokalizacja: Łódż

Post autor: Rockowy »

Tak istnieje i ma się dobrze;).W moim przypadku mam 2 przyjaciółki których nigdy bym nie chiał zamienić.Nie wiem co w sobie mają ale zawsze da się przy nich posmiać i jak masz problem to ci pomogą i moge powiedzieć że są lepsze od mężczyzn bo cię przytulą.
Awatar użytkownika
krasnolud7
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-01-09, 19:59

Post autor: krasnolud7 »

Jeśli żadna ze stron nie czuje do siebie pociągu to być może jest możliwa. W innym przypadku nie za bardzo.
ODPOWIEDZ