pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Cellulit

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Nie mam takiego problemu, ale słyszałam, że różnego rodzaju żele pod prysznic są bardziej skuteczne niż balsamy.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

A ja mam z tym wielki problem i wcale nie wyolbrzymiam Zrobił mi się od tych fast foodów Masakra ale cóż takie balsamy i jakieś kremu mogą temu zapobiegać ale jak już się skórka zrobiła to raczej taki krem nie pomoże Może jedynie na chwile napiąć skórę.

Uczyliśmy się na zajęciach z masażu że on tak naprawde nie pomaga w pozbyciu się cellulitu Może jedynie wspomagać ale sam masaż nic nie wskóra. Moja znajoma robiła jakieś specjalne zabiegi w gabinecie na pozbycie się tego Niestety nie pamiętam co to było dokładnie ale naprawdę pomogło Niestety były to koszty dosyć duże. I nadal musi używac jakiś kremów i cwiczyć żeby nie powróciło.
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Całe szczęście mnie ten problem nie dotyczy. Ale wiem ile to z tym jest zachodu bo moja przyjaciółka ma z tym problem. Ciągle lata po aptekach i drogeriach za jakimś nowym skuteczniejszym balsamem lub kremem. Chyba nawet stwierdzilła, że da sobie z tym spokój, bo tak naprawdę nie ma na to skutecznego środka.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Ja na szczęście nie mam problemu z tym i bardzo z tego powodu się cieszę bo jestem bardzo wrażliwa na punkcie swojego ciała i gdybym zauważyła chociaż troche cellulitu to załamałabym się chyba.

redi_gyal, niemożliwe że od fast foodów bo sama też jadam różnego rodzaju fast foody od zawsze i jakoś nie mam tego problemu.
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Aby ujędrnić skórę nie wystarcza tylko używanie kosmetyków ujędrniających. Ja jeszcze masuję skórę, oszczypuję. W całym procesie ujędrniania nie możemy zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody. Jeśli chodzi o ćwiczenia polecam pływanie :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Polecam endermologie :) Kosztowny zabieg ale skuteczny. No i dieta i ruch przede wszystkim.
spajlar
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2012-11-21, 14:05

Post autor: spajlar »

Hmm. Może swojej dziewczynie opłacę taki zabieg ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Jakby miało ją to uszczesliwić to jest to świetny pomysł No tylko ok 1000 zł trzeba przeznaczyć a potem trzeba sie pilnować zeby nie wróciło.
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

mimo ze jestem szczupła dziewczyna to też mam te dziadostwo ...
od jakiś 2 tygodni zaczełam walkę - kupiłam detocell, trochę się ruszam i czekam na efekty;p
3sylwka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-06-17, 11:07

Post autor: 3sylwka »

Na pewno chociaż trochę pomagają codzienne masaże rękawicą.
asnyk12
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-06, 15:44

Post autor: asnyk12 »

bańki chińskie bardzo pomagaja..
leszaka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-08, 14:27

Post autor: leszaka »

asnyk12 pisze:bańki chińskie bardzo pomagaja..

w jaki sposób ?
kaskazzz
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2013-08-21, 20:32

Post autor: kaskazzz »

ja masuję całe nogi bańkami chińskimi, najpierw smaruje je oliwką a później taką bańką "zasysam" skórę i ciagnę od dołu nóg do góry. bardzo pomaga. ale na początku są duże siniaki póki skóra się nie przyzwyczai.
ixura
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-08-29, 09:36

Post autor: ixura »

Ale to musi boleć taka terapia
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

sporo się mówi o tych bańkach, ale ja to mam od razu siniole po tym - taką mam już skłonność. Zbyt słabe naczynka.
Masaże pomagają, wykonuję je podczas wmasowywania balsamu. Jednak myślę, że w tym co do tej pory zaobserwowałam (czyli jędrniejszej skórze) największy udział ma detocell sumiennie łykany i odstawienie słodyczy na rzecz owocowych przekąsek
ODPOWIEDZ