pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Disturbed

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Disturbed

Post autor: Lyssa »

Disturbed - amerykański zespół metalowy pochodzący z Chicago, Illinois. Utworzony został w 1996 roku, gdy trójka muzyków - Dan Donegan, Steve Kmak oraz Mike Wengren przyjęli do zespołu wokalistę - Davida Draimana. Przed dotychczasowe 13 lat działalności zespół sprzedał 11 milionów albumów, co czyni ich jednym z najbardziej dochodowych zespołów w przeciągu ostatnich lat. Ich trzy kolejne albumy studyjne zadebiutowały na pierwszym miejscu notowania Billboard 200, co udało się dotychczas jedynie siedmiu zespołom rockowym. Zespół klasyfikowany jest jako nu metalowy, lecz gatunek, jaki przedstawiają jest stałym obiektem debaty.
Źródło: Wikipedia

Czy znacie ten zespół?
Co o nim sądzicie?
Jakie są Wasze ulubione płyty/utwory Disturbed, a jakie nielubiane?
Czy byliście kiedyś na ich koncercie?
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Lyssa pisze:Czy znacie ten zespół?
Pewnie, że znam.
Lyssa pisze:Co o nim sądzicie?
Uwielbiam, choć dawno nie słuchałam.
Lyssa pisze:Jakie są Wasze ulubione płyty/utwory Disturbed, a jakie nielubiane?
Nie mam jakiejś ulubionej.
Lyssa pisze:Czy byliście kiedyś na ich koncercie?
Byli u nas chyba w czerwcu zeszłego roku. Miałam się wybrać, ale coś mi wypadło. Do tej pory żałuję, że mnie tam nie było.
Awatar użytkownika
Sarmiczek
-#
-#
Posty: 25
Rejestracja: 2012-05-25, 13:42
Lokalizacja: Z daleka...

Post autor: Sarmiczek »

Fajny zespół, choć ostatnio słucham go sporadycznie. Ulubiona piosenka to oczywiście down with the sickness! ;]
Grają ciekawy, charakterystyczny metal, za to ich lubię. Co do koncertu to nie byłem, ale chętnie jeśli będę miał okazję to się wybiorę :).
szalony
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-10-22, 13:38

Post autor: szalony »

Tak znam, bardzo fajny zespół ktoś chętny na wspólne słuchanie :P ?
ODPOWIEDZ